Aplikacja kierowcy TX-FLEX

Aplikacja kierowcy TX-FLEX

WABCO rozbudowuje ofertę produktów telematycznych

 

Transics, firma należąca do WABCO, dostawca kompletnych rozwiązań do zarządzania ciężarówkami, kierowcami, naczepami, ładunkami i podwykonawcami, wprowadziła na rynek najnowszą wersję swojej aplikacji dla kierowców TX-FLEX. Obecnie to wysoce zaawansowane mobilne rozwiązanie telematyczne umożliwia również kierowcom uczestniczenie w monitorowaniu planowania i bezpośredniej komunikacji oraz nawigację za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Wcześniej funkcje te były dostępne wyłącznie za pośrednictwem stacjonarnego komputera pokładowego TX-SKY. Poszerzając swoją ofertę o zaktualizowaną wersję aplikacji dla kierowcy Transic odpowiada na wymagania flot szukających niezależnego od ciężarówki, wysoce elastycznego i efektywnego kosztowo rozwiązania telematycznego.

Z chwilą wdrożenia nowej wersji aplikacji dla kierowcy TX-FLEX jest teraz również kompatybilny z TX-GO, niezależnym od ciężarówki komputerem pokładowym bez wyświetlacza oferowanym przez firmę. Kierowca po prostu podłącza aplikację TX-FLEX do komputera pokładowego bez wyświetlacza w celu uzyskania pełnego dostępu do wszechstronnych usług przetwarzania danych za pośrednictwem urządzenia mobilnego - tabletu lub smartfona. Zaktualizowana aplikacja zapewnia także wysoki poziom elastyczności dla menadżerów floty, ponieważ uwzględnia podgląd pozostałego czasu jazdy i odpoczynku kierowcy. Ponadto jej część stanowi firmowy program wyników ekologicznej jazdy TX-ECO ASSISTANT.

Zaawansowany API (Application Programming Interface - Interfejs programistyczny aplikacji) zaktualizowanej aplikacji TX-FLEX dodatkowo ułatwia integrację z innymi aplikacjami i oprogramowaniem urządzenia mobilnego kierowcy, na przykład aplikacjami do sprawdzania ciężarówki i naczepy, oprogramowaniem nawigacyjnym i cyfrowymi platformami CMR. Wcześniej integracja była możliwa wyłącznie w biurze za pośrednictwem TX-CONNECT, sieciowym pakiecie biurowym oferowanym przez Transics. Dzięki zaktualizowanej wersji taka integracja jest teraz możliwa również w kabinie ciężarówki. Kierowcy mogą obecnie łatwo korzystać z danych z zewnętrznych aplikacji z poziomu swoich urządzeń mobilnych.

- Umożliwienie połączonego wykorzystania naszej aplikacji kierowcy i komputera pokładowego bez wyświetlacza znacząco wzbogaca naszą ofertę telematyczną. Oferujemy obecnie rozwiązanie dla flot, które cenią sobie mobilność i swobodę wyboru urządzenia w ciężarówce, jak i poza nią - mówi Peter Bal, Wiceprezes Obsługi Klienta Cyfrowego w WABCO. -Dzięki zaawansowanemu API wprowadzamy digitalizację również do kabiny. Obecnie TX-FLEX to coś więcej niż aplikacja kierowcy, ponieważ rozwinęła się ona we w pełni zaawansowane rozwiązanie telematyczne zwiększające efektywność, mobilność i użyteczność dla flot i dla kierowców.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL