Wybieramy firmę do transportu

Wybieramy firmę do transportu

Na rynku istnieje wiele firm oferujących wynajem autokarów.

Zazwyczaj o wyborze danego przewoźnika decyduje najniższa cena, jaką ten oferuje za przewóz osób. Każdy z nas zna jednak przypadki, kiedy – przez wybór nieodpowiedniej firmy – jesteśmy rozczarowani, ponieważ siedzenia są niewygodne, jest ciasno, a kierowca jedzie jak szalony, nie patrząc na czający się strach w oczach pasażerów. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na sprawdzenie podstawowych spraw, które dla nas mają największe znaczenie.

Komfort i bezpieczeństwo
Każdy z nas chce, podczas zarówno krótkiej, jak i długiej trasy, czuć się jak najbardziej komfortowo. Warto obejrzeć zdjęcia pojazdów, które oferuje firma prowadząca wynajem autobusów. W przypadku długich tras autokar pasażer dobrze odbiera gdy jest wyposażony w toaletę. Jeśli prowadzimy własny biznes, pracujemy non stop i potrzebujemy stałego połączenia z internetem – atutem jest więc dostęp do WiFi w autokarze, możliwość ładowania telefonu czy innego sprzętu elektronicznego. Najważniejsze jest oczywiście bezpieczeństwo. Każda profesjonalna firma przewozowa musi posiadać pakiet ubezpieczeń i to zarówno ubezpieczeń pasażerów podczas podróży jak i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstwa transportowego.

Cena – czy tanio znaczy dobrze?
Wynajem busów to kosztowne zadanie, więc należy koniecznie sprawdzić, za co będziemy płacić korzystając z tego typu transportu. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni pojazd, dostosowany do liczby osób oraz do długości trasy, jaką będzie musiał przejechać. Często firmy pobierają dodatkowe opłaty za postoje albo porę wyjazdu lub też podstawienie autobusu na kontrole w innym miejscu niż punkt wyjazdu grupy. Oczywiście każdy klient chciałby, aby finansowo jego podróż wypadała jak najkorzystniej, jednak należy pamiętać, że niska cena rzadko idzie w parze z jakością. Dlatego tak ważne jest zdobycie jak największej liczby informacji – po to, abyśmy byli jak najbardziej zadowoleni. Jeśli firma nie podaje na stronie szczegółowych danych, opisów pojazdów czy udogodnień, powinno skłonić nas to do myślenia.

Najważniejszy jest pasażer
Takie przesłanie powinno towarzyszyć każdej firmie świadczącej zarobkowy przewóz osób i taką dewizą kieruje się również M Bus wynajem autokarów Kraków. Przewozy autokarowe czy wynajem busa z kierowcą to praca nie tylko odpowiedzialna, ale także wymagająca. Mikrobusy, busy i autokary tego przewoźnika są wyposażone w wygodne siedzenia z pasami bezpieczeństwa, nad nimi znajdują się porty USB do ładowania telefonów, by podczas długich tras klienci mogli popracować albo się odprężyć. Właściciele firmy wiedzą, jak ważne jest środowisko naturalne, dlatego ograniczają emisję spalin, modernizują tabor by spełniać rygorystyczne normy EURO 5 i EURO 6. Zespół kierowców powinien cechować profesjonalizm, kultura i działanie w taki sposób aby pasażerowie czuli się bezpiecznie i komfortowo.
Konkurencja z roku na rok rośnie w obszarze, jakim jest wynajem autokarów i wynajem busów na przewozy okazjonalne, dlatego warto stawiać na troskę o klienta, który w końcu decyduje o tym, kto utrzyma się na rynku.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL