Wkrótce w Polsce

Wkrótce w Polsce

Oleje i smary marki MOL wkrótce dostępne

Grupa MOL to międzynarodowa firma z sektora naftowo-gazowniczego, z siedzibą w Budapeszcie. Spółka zarządza czterema rafineriami i dwoma zakładami petrochemicznymi na Węgrzech, Słowacji oraz w Chorwacji. Posiada sieć blisko 2 tys. stacji paliw w 11 krajach. Produkcją olejów zajmuje się od ponad 110 lat.

Historia firmy MOL Lubricants datuje się na rok 1907 kiedy to Vacuum Oil Company rozpoczęła produkcję w węgierskim mieście Almasfuzito. Wiele lat doświadczenia oparte na pierwszorzędnym zapleczu technologicznym tworzy sprzyjające warunki do ciągłego rozwoju i udoskonalania produkcji środków smarnych i innych produktów chemicznych, tworząc naturalną bazę do ekspansji w regionie.

Oleje i smary marki MOL wkrótce dostępne będą dla klientów w Polsce. Portfolio 900 produktów obejmujące produkty dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, a także produkty dla wszystkich segmentów przemysłowych, w tym między innymi ciecze obróbcze, oleje do zastosowań w przemyśle spożywczym i specjalistyczne smary. Nasze produkty posiadają ponad 300 aprobat producentów pojazdów, silników i maszyn oraz spełniają najnowsze europejskie i amerykańskie specyfikacje jakościowe. Nowoczesne linie produkcyjne, własne laboratorium oraz profesjonalny pion badań i rozwoju gwarantują niezawodność produktów, które sprzedawane są już w ponad 40 krajach na świecie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL