Majówka w WTC

Majówka w WTC

WTC_DAF

Chociaż maj nie rozpieszczał nas pogodą, ta jak na zamówienie dopisała w sobotnie popołudnie 29. maja. Organizowany tego dnia piknik w serwisie WTC, w Długołęce zgromadził wielu klientów wraz z rodzinami.

Wśród licznych atrakcji przygotowanych głównie z myślą o najmłodszych, największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki amfibiami po iście off-roadowym terenie. Amatorów ekstremalnej jazdy nie brakowało, zwłaszcza wśród dorosłych. Konkursy jazdy ciężarówką DAF dla kobiet stają się powoli tradycją podczas imprez WTC. Tym razem poprzeczka została postawiona dość wysoko. Panie jak zwykle znakomicie poradziły sobie z manewrami i slalomem w konkursie o dość znamiennej nazwie DAFka ryzyka.

WTC DAF DAF-WTC

Podczas gdy kobiety i dzieci oddawały się rozrywce, klienci WTC mieli okazję zapoznać się z ofertą pojazdów nowych i używanych DAF, których szeroka gama została zaprezentowana na placu. Firma Warsaw Truck Center od listopada ubiegłego roku należy do Grupy DBK. Nowa polityka firmy, skupiona głównie na wysokiej jakości obsłudze i szerszym zakresie usług, poniosły za sobą zmiany personalne. Klienci mogli podczas spotkania poznać osobiście nowych przedstawicieli działu handlowego i serwisu.

Źródło: WTC

 


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL