DAF XF w limitowanej jubileuszowej edycji

DAF XF w limitowanej jubileuszowej edycji

DAF Trucks prezentuje limitowaną edycję z oikazji 90-lecia istnienia firmy.

Model XF upamiętnia fakt, że 90 lat temu Hub van Doorne położył podwaliny pod markę DAF. Obecnie DAF Trucks to jeden z njwiększych europejskich producentów samochodów ciężarowych. A w Polsce od lat największy dostawca ciągników siodłowych.
Wersja jubileuszowa zawiera pakiet premium w specjalnym malowaniu. Aby podkreślić ekskluzywność jubileuszowej ciężarówki, jest ona dostępna w kabinie Super Space Cab i silnikiem MX-13 o mocy 530 KM / 390 kW.

Edycja Anniversary 90. jest ograniczona tylko do 250 pojazdów. Pojazd jest dostępny jako ciągnik w konfiguracji napędowej 4x2 (FT) na kontynencie europejskim oraz jako ciągnik 6x2 (FTG) w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Każdy pojazd ma unikalny numer, który jest widoczny zarówno w wykończeniu dekoracyjnym wewnątrz kabiny, jak i w specjalnie oświetlonym panelu z logo DAF, widocznym po otwarciu drzwi.

DAF ze specjalnej edycji jest dostępny w trzech metalicznych kolorach: Anniversary Black, Rouge Flamme i Jamaica Blue. Kolorowe paski w kolorze niebieskim lub czerwonym na kratce wyrażają ekskluzywność XF 90. Anniversary Edition. Ręcznie wykonana wersja logo firmy DAF jest dumnie prezentowana na przedniej stronie ciężarówki, a także na bokach i tylnej części kabiny.

Limitowany DAF XF ma wyjątkowo komfortowe wnętrze - w ekskluzywnym wykończeniu: wytłoczone historyczne logo DAF w zagłówku foteli lotniczych Xtra Leather. Klasyczne logo DAF jest również w paskach dekoracyjnych na drzwiach, na panelu informacyjnym kierowcy i na radioodtwarzaczu. Tapicerka wnętrza jest wyposażona w skórzane fotele, skórzane podłokietniki i panele drzwiowe oraz skórzaną kierownicę. DAF XF ma również klimatyzacja, klimatyzację postojową, system TruckPhone, kuchenkę mikrofalową, lodówkę renomowanej firmy i system nocnego zamka DAF - wszystko to oczywiście w cenie samochodu.

Każda 90-lecia Edycji XF jest dostarczana z ponumerowanym, luksusowym zestawem upominków. Zestaw zawiera pełną skórzaną torbę podróżną, stylową kurtkę ze skórzanymi detalami, długopis DAF Waterman w skórzanym pudełku, skórzany portfel na karty kredytowe oraz edycję z okazji 90. rocznicy podpisany przez głównego projektanta firmy DAF, Bart'a van Lotringen.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL