Biuro podróży Funclub zakupuje autokary firmy VAN HOOL

Biuro podróży Funclub zakupuje  autokary firmy VAN HOOL

autokar_-_600

Z początkiem czerwca flota autokarów Biura Podróży Funclub powiększyła się o dwa nowe autobusy dwupoziomowe TD927 ASTROMEGA belgijskiej firmy VAN HOOL.

Od tego sezonu turystycznego klienci Biura Podróży Funclub podróżować będą nie tylko autobusami marki SCANIA i najnowocześniejszym w Polsce klubowym autobusem LECH Poznań, ale również dwoma dwupoziomowymi VAN HOOLami - TD927 ASTROMEGA.

 Każdy z nowych autokarów posiada 80 miejsc pasażerskich i dwa dodatkowe miejsca siedzące. ASTROMEGI Biura Podróży Funclub posiadają: nowoczesny system nawigacji satelitarnej; podwójny rząd świateł LED, zamontowany nad wewnętrznym korytarzem; system ostrzegający o niekontrolowanej zmianie pasa; reflektory z funkcją doświetlania zakrętów; kamery obserwacji górnego pokładu. Komfort podróży zwiększają odtwarzacz DVD z 5 monitorami 15“, 2 ekrany na dolnym pokładzie i 3  na górnym, telewizja satelitarna, kuchnia pokładowa zaopatrzona m.in. w ekspres do parzenia kawy, mikrofalówkę, lodówkę, dodatkowa lodówka na dolnym pokładzie autobusu. Funclub - wyłączny przedstawiciel firmy VAN HOOL na Polskę, czeka na jeszcze jeden nowy autokar - T919 Altano. Dostarczenie autobusu planowane jest na przyszły tydzień.

 

Źródło: Biuro podróży Funclub

 

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL