MAN dla powodzian

MAN dla powodzian

powodzianie_600

Firma MAN Truck & Bus Polska aktywnie zaangażowała się w pomoc dotkniętej powodzią gminie Wilków w województwie lubelskim.

Na początku czerwca firma MAN Truck & Bus Polska użyczyła Stowarzyszeniu Wszyscy Razem pojazd MAN TGM zabudowany plandeką. Stowarzyszenie zorganizowało zbiórkę darów dla powodzian z Wilkowa, gminy, która została dotknięta powodzią w ponad 90 proc.

W zbiórkę aktywnie zaangażowali się pracownicy firmy MAN. Transport z pomocą dla powodzian zawierał żywność, wodę, środki czystości oraz odzież. W czasie uroczystego otwarcia, w miniony czwartek MAN Truck & Bus Center w Kątach Wrocławskich, przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na wakacyjny pobyt nad morzem 30 dzieci z Wilkowa. Dzieci te pojadą na 2 tygodnie do Łopienicy koło Ustronia Morskiego.

- To bardzo mądra i pożyteczna inicjatywa, w którą MAN w pełni się angażuje, zgodnie ze strategię społecznej odpowiedzialności w biznesie. Dzieci z Wilkowa zostały doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy uda im się choć na jakiś czas zapomnieć o smutnej rzeczywistości i bolesnych doświadczeniach - powiedział Michał Luberadzki wiceprezes MAN Truck & Bus Polska.

Źródło: MAN Truck & Bus Polska


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL