Giełda TRANS przyznaje Certyfikat Rzetelny Przewoźnik

Giełda TRANS przyznaje Certyfikat Rzetelny Przewoźnik

T_R_A_N_S_600

Operator giełdy transportowej TRANS rozpoczął promocję najlepszych i najsolidniejszych firm transportowych w Europie przyznając im jedyny w branży Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika.  Zwiększa on  konkurencyjność i wiarygodność firmy transportowej wśród innych uczestników rynku i daje zleceniodawcom gwarancję współpracy ze sprawdzonym partnerem.

W sytuacji gdy podaż usług transportowych często przewyższa popyt na nie ważne jest aby odpowiednio promować firmy, które świadczą najwyższy poziom swoich usług a do tego są wiarygodne, sprawdzone i terminowe. W tym celu operator giełdy TRANS stworzył specjalne zaświadczenie zwane Certyfikatem Rzetelny Przewoźnik. Jest on przyznawany  przewoźnikom z Polski i Europy, którzy spełniają twarde kryteria wyznaczone przez operator giełdy.

- Od ponad 6 lat korzystamy z giełdy TRANS. Naszą terminowość i niezawodność potwierdzają pochlebne opinie partnerów na giełdzie. Certyfikat Rzetelny Przewoźnik wpływa na nasz pozytywny wizerunek zarówno wśród firm, z którymi już współpracujemy, jak i wśród potencjalnych kontrahentów. Nawiązując nowe kontakty sami zwracamy uwagę nie tylko na opinie o firmie na forum czy jej oceny i komentarze, ale także na to, czy nasz potencjalny kontrahent posiada taki certyfikat - mówi Katarzyna Tomalik, członek Zarządu i spedytor w firmie  TRANS.


Certyfikat mogą otrzymać przewoźnicy korzystający z usługi Pakietu Bezpieczna Firma posiadający ponad 90 proc. pozytywnych ocen i komentarzy wystawionych przez kontrahentów, z którymi zawarli wcześniej transakcje. Ważne jest również doświadczenie na rynku.  Firma ubiegająca się o certyfikat musi prowadzić działalność przez co najmniej 3 lata.

Kolejnym warunkiem jest uzupełnienie informacji o firmie przy jej profilu na giełdzie. Dzięki temu firma nie jest anonimowa i zleceniodawca chętniej podejmie decyzję o współpracy z takim przewoźnikiem. Profil trzeba również uzupełnić o dokumenty, takie jak: NIP, REGON, KRS oraz ubezpieczenia przewoźnika i licencje na transport krajowy czy międzynarodowy. Oprócz tego należy wpisać szczegółowe informacje o pracownikach, posiadanym taborze i rodzaju prowadzonej działalności. Certyfikatu nie otrzymają Ci przedsiębiorcy którzy figurują na  listach dłużników. Certyfikat Rzetelny Przewoźnik posiada w Polsce prawie 1300 firm transportowych. Jest to starannie wyselekcjonowana grupa solidnych, nowoczesnych i konkurencyjnych transportowców, jakich coraz więcej pojawia się na rynku.

 - Kryteria niezbędne do otrzymania Certyfikatu Rzetelny Przewoźnik mogą spełnić tylko najlepsze firmy transportowe, ale warto się starać, podnosić swoją konkurencyjność i budować reputację, ponieważ w wymierny sposób przekłada się na to większe zainteresowanie ofertą usług przewoźników na naszej giełdzie -  twierdzi Paulina Pożarycka z biura prasowego giełdy TRANS.

Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL