Zaplanuj, jedź i dostarczaj

Zaplanuj, jedź i dostarczaj

Nowy TomTom GO PROFESSIONAL

 

Urządzenia nawigacyjne umożliwiają teraz aktualizację map przez Wi-Fi®, zawierają punkty POI dla ciężarówek, pojazdów dostawczych i autobusów, a także bieżące informacje o ruchu drogowym dzięki usłudze TomTom Traffic

TomTom wprowadził na polski rynek nowe nawigacje TomTom GO PROFESSIONAL , które zostały zaprojektowane, żeby pomóc zawodowym kierowcom dotrzeć do celu ich podróży bezpiecznie i efektywnie. Nowa seria nawigacji zawiera dożywotnie mapy aktualizowane przez Wi-Fi®, wybór trasy dostosowanej do rodzaju pojazdu oraz punkty POI wyselekcjonowane specjalnie dla ciężarówek, pojazdów dostawczych oraz autokarów tj. stacje benzynowe i parkingi. Nawigacje TomTom GO PROFESSIONAL są kompatybilne z Siri i Google Now™ , umożliwia to kierowcom dostęp do ich personalnych asystentów – mogą odłożyć smartfony i skupić się na drodze.

Nowy TomTom GO PROFESSIONAL zapewnia efektywne podróżowanie. Nawigacja wyznacza odpowiednie trasy dostosowane do wymiarów, ciężaru, ładunku i maksymalnej prędkości samochodu ciężarowego, autobusu lub pojazdu dostawczego, a jednocześnie przedstawia kierowcy realistyczny czas przybycia. Urządzenie zawiera ponad 50 000 stacji benzynowych dla ciężarówek, samochodów dostawczych i autobusów, parkingów, restauracji i punktów usługowych w całej Europie. Firma TomTom starannie wybrała te dedykowane miejsca z DKV, Parky ou rBus i Les Routiers w celu zaspokojenia potrzeb zawodowych kierowców.

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer powiedziała:
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki naszej nawigacji podróże zawodowych kierowców będą bardziej efektywne. Mogą oni sprawnie przemieszczać się w godzinach szczytu dzięki otrzymywaniu informacji o ruchu drogowym oraz alertów dotyczących tworzących się korków.

TomTom GO PROFESSIONAL pomaga przewidywać zatory oraz ich unikać. Alerty o zbliżających się korkach zapobiegają nagłemu hamowaniu. Nawigacja pokazuje również odległość od zatoru lub wypadku oraz miejsca, w których często one się zdarzają. Korzystając z usługi TomTom Traffic w nawigacji, kierowcy ciężarówek, samochodów dostawczych oraz autokarów mogą bezpiecznie dotrzeć na czas zgodnie z planem, nawet jeśli muszą podróżować w godzinach szczytu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL