Pomoc drogowa Renault Trucks 24/7

Pomoc drogowa Renault Trucks 24/7

Renault_Trucks_24

Działająca non-stop pomoc drogowa Renault Trucks jest wymownym symbolem dostępności producenta dla swych klientów.

Obecnie nazwa tego serwisu ulega zmianie na Renault Trucks 24/7, aby wyraźnie podkreślić jego całodobowe funkcjonowanie przez 7 dni w tygodniu.  Renault Trucks mobilizuje się, aby zapewnić klientom pomoc niezależnie od miejsca, dnia tygodnia, czy też pory zgłoszenia.

Dzięki sieci 1500 punktów serwisowych i ponad 1000 samochodom pomocy drogowej, Renault Trucks jest w stanie przeprowadzić szybko i skutecznie każdą interwencję.
Dzwoniąc na jeden numer telefonu, przewoźnicy łączą się z jedną z trzech central pomocy drogowej Renault Trucks w Europie. Centrale te zatrudniają 50 doradców odpowiadających na zgłoszenia w 15 językach (niemiecki, hiszpański, francuski, angielski, włoski, flamandzki, portugalski, polski, czeski, węgierski, duński, szwedzki, norweski, fiński, rosyjski).Po przeprowadzonej telefonicznie diagnozie, na miejsce awarii udaje się mechanik, który dokładnie bada usterkę i wykonuje naprawę na miejscu, gdy jest to możliwe, czyli w 90% przypadków. W razie potrzeby użycia specyficznych części zamiennych, sieć może uruchomić serwis Activ’Parts dostępny 24 godziny na dobę, który pozwala na sprowadzenie części w trybie pilnym do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Źródło: Renault Trucks


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL