Nowa seria urządzeń NAVIGON 40

Nowa seria urządzeń NAVIGON 40

NAVIGON__600_-1

NAVIGON wprowadza cztery nowe modele urządzeń nawigacyjnych serii 40 o nazwach Easy, Plus, Premium i Premium Live. Urządzenia  są przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców. Obejmują całe spektrum nawigacji, od podstawowych modeli Easy po zaawansowane urządzenia Premium,  wyposażenie w najnowsze funkcje, sprawia, że korzystanie z nawigacji jest jeszcze prostsze.

Seria NAVIGON 40, z 4,3 calowymi ekranami, jest pozycjonowana poniżej serii NAVIGON 70. Urządzeniem nawigacyjnym, które pod względem możliwości znajduje się  po środku nowej serii, jest NAVIGON 40 Plus. Oprócz atrakcyjnego wyglądu ma dwie nowe funkcje - dzięki One-Click Menu, trzy ulubione cele specjalne (POI) mogą być wyświetlone na ekranie za pomocą jednego kliknięcia.  Mapa wyświetlająca się w nawigacji jest większa  ponieważ z ekranu zostały usunięte mniej istotne informacje. Można również łatwo importować  ulubione cele specjalne w postaci pliku CSV, używając do tego aplikacji NAVIGON Fresh, a następnie przyporządkować je do stworzonych przez siebie grup. Asystent Pasa Ruchu  zapewni kierowcy orientację i bezpieczeństwo na drodze, informując za pomocą animacji w czasie rzeczywistym, kiedy trzeba zmienić pas.  Funkcje: Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań oraz Text-to-Speech, umożliwiają kierowcy pełną koncentrację na drodze i zapewniają bezpieczne dotarcie do celu.

 - Żadna inna seria nie zapewnia klientom tak dużego wyboru.  Szeroka oferta modeli z serii 40 ułatwia kierowcom wybór nawigacji - łatwe do zapamiętania nazwy produktów pozwalają wybrać urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb. -  wyjaśnia Jörn Watzke, wiceprezes odpowiedzialny za ofertę produktową firmy NAVIGON.

Dla kierowców z większymi wymaganiami idealnym rozwiązaniem jest model Premium, który wyposażono we wszystkie funkcje urządzenia NAVIGON Plus.  Daje ona  możliwość wykonywania połączeń telefonicznych dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth 2.0, który potrafi  rozróżniać połączenia biznesowe i prywatne. Najwyższy model serii - Premium Live, daje kierowcy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Oprócz wyszukiwania wolnych miejsc na najbliższym parkingu czy sprawdzania pogody w miejscu docelowym i na trasie do niego, udoskonalone zostały informacje o ruchu drogowym  - Traffic Live (informuje na bieżąco o utrudnieniach na autostradach, ale również  na drogach krajowych).

NAVIGON 40 Easy jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców korzystających ze swojego pojazdu sporadycznie, dla których najważniejsze jest dotarcie z punktu A do punktu B. Model Easy gwarantuje dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji, które pomagają w planowaniu podróży i jest do nabycia w atrakcyjnej cenie. NAVIGON 40 Plus, 40 Premium oraz 40 Premium Live mają rozszerzony zestaw map, obejmujący 43 kraje, w tym Islandię, Mołdawię i Ukrainę.  NAVIGON 40 Easy z mapami 20 państw europejskich jest w cenie 599 zł; NAVIGON 40 Plus z mapami 43 krajów kosztuje 699 zł. Urządzenie Premium jest dostępne za 799 zł, a model ze zintegrowanym modułem Live można kupić za 999 zł. Wszystkie modele pojawią się w sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: NAVIGON

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL