Goodyear wprowadza mobilną aplikację eCasing

 Goodyear wprowadza mobilną aplikację eCasing

Wydajniejsze bieżnikowanie dzięki nowej, telefonicznej aplikacji dla wszystkich uczestników procesu

Odnoszący sukcesy system zarządzania bieżnikowaniem opon Goodyear eCasing zostanie ulepszony dzięki wprowadzeniu mobilnej aplikacji eCasing Mobile. Umożliwi ona użytkownikom wygodniejszy i szybszy dostęp do systemu z urządzeń mobilnych, co zwiększy wydajność procesu bieżnikowania opon do pojazdów ciężarowych.

eCasing to opracowany przez Goodyear internetowy system zarządzania osnowami opon do pojazdów użytkowych. Jest wykorzystywany w całej Europie nie tylko przez Goodyeara i partnerów odpowiedzialnych za bieżnikowanie oraz sprzedawców, lecz także przez floty pojazdów ciężarowych, autobusów i autokarów. Nowa, mobilna wersja jest dostępna bezpłatnie i kompatybilna z urządzeniami z systemami iOS oraz Android. Aplikacja jest kolejnym rozwinięciem platformy myway opracowanej przez Goodyear dla e-biznesu i partnerów B2B – oferuje lepszą przejrzystość i możliwości śledzenia, a także bardziej aktualne informacje zarówno na komputerach jak i w urządzeniach mobilnych.

- Wprowadzając nową, mobilną aplikację zwiększyliśmy wszechstronność zastosowań systemu zarządzania bieżnikowaniem eCasing - powiedział Grégory Boucharlat, dyrektor ds. bieżnikowania Goodyear Dunlop w regionie EMEA - Typowe przykłady transakcji w systemie eCasing to bieżnikowanie i zwrot osnów należących do flot, lub wymiana osnów na opony bieżnikowane. Wprowadzenie mobilnej wersji odnoszącego sukcesy systemu eCasing jest prawdopodobnie pierwszym tego typu projektem w branży, które zwiększy atrakcyjność naszej oferty bieżnikowania. Wprowadzenie tej aplikacji świadczy o zaangażowaniu Goodyear w dostarczaniu wiodących rozwiązań w branży.

Mobilna wersja eCasing zwiększa sprawność i wygodę obsługi transakcji, szczególnie w przypadku użytkowników pozostających poza biurem lub znajdujących się w pojeździe. Jest dostępna bezpłatnie lecz wymaga akredytacji użytkownika przez Goodyeara, niemniej wszyscy aktualni użytkownicy eCasing automatycznie otrzymają natychmiastowy dostęp. Aplikacja będzie stopniowo udostępniana w Europe. Mobilne rozwiązanie obsługuje wszystkie warianty systemu bieżnikowania Goodyear, w tym obsługę osnów pozostających własnością klienta oraz program wymiany osnów. Rozwój nowej, mobilnej wersji eCasing jest kolejnym w szeregu ulepszeń rozwiązań biznesowych Goodyear kierowanych do branży transportu ciężarowego, obejmujących usprawnienia systemu zarządzania flotą Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS). Nowa mobilna aplikacja eCasing jest zintegrowana z FOS Next Generation.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL