Wreszcie jest

Wreszcie jest

Nawigacja dla kierowców samochodów ciężarowych w rozsądnej cenie


SmartGPS SG775 TT EU – to nowoczesne i eleganckie urządzenie dla kierowców, w szczególności samochodów ciężarowych, poruszających się drogami całej Europy - już jest dostępne. Charakteryzuje się dużym, dotykowym 7 calowym ekranem, szybkim procesorem 800 MHz, transmiterem FM, odtwarzaczem filmów i muzyki oraz mapami aż 41 krajów z darmową aktualizacją LifeTimeMaps. W ten sposób zapewnia kierowcom zawodowym nie tylko doskonałe wskazówki nawigacyjne, ale także rozrywkę w trakcie postojów.

SmartGPS SG775 TT EU to nawigacja łącząca duże rozmiary z solidnością i wysoką jakością. Siedmio calowy ekran pozwala na łatwą obsługę w kabinie samochodu ciężarowego. Urządzenie jest wyposażone w odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć oraz plików tekstowych. Wbudowany transmiter FM pozwala na odsłuchiwanie komend głosowych poprzez samochodowy system audio.

Urządzenie zostało wyposażone w mapy z 41 krajów Europy z darmową aktualizacją LifeTimeMaps. Co więcej, urządzenie jest "odblokowane“, dzięki czemu nie ma przeszkód, by zainstalować na nim inne oprogramowanie nawigacyjne.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL