Teleroute na rzecz Europejskiej Federacji Banków Żywności

Teleroute na rzecz Europejskiej Federacji Banków Żywności

26. lipca 2010 r. Teleroute, aby uczcić 25-lecie firmy przypadające na 2010 rok, wysłał dziennikarza Tima de Jonga w podróż przez Europę - udało mu się przejechać przez 21 państw w 25 dni, kosztując życia kierowcy ciężarówki. Podczas wyprawy wspierali go klienci Teleroute, Tim szukał przewoźników giełdowych. Po zakończeniu podróży Teleroute przekazał ponad 6 000 euro na rzecz Europejskiej Federacji Banków Żywności.

Teleroute postawnowił zaangażować swoich klientów w specjalną akcję na 25-lecie firmy. Z ich pomocą oraz przy użyciu Giedy Teleroute, Tim podjął się wyzwania, aby przejechać 25 państw w 25 dni w czerwcu 2010. Dzięki pomocy firm takich jak: Burbank Produce Limited, Anglia; Transportes ARGI, Hiszpania; Green Trans of Budapest, Węgry; Heebink, Holandia; Essers, Belgia i O.K. Trans, Czechy, Tim zdołał odwiedzić 21 z 25 państw. Każdy kilometr przejechany przez Tima oraz każda przekroczona granica oznaczała konkretną kwotę pieniędzy na rzecz Europejskiej Federacji Banków Żywności. 

- Wyzwanie na 25-lecie było wielkim sukcesem i prawie udało nam się osiągnąć ambitny cel odwiedzenia 25 państw w 25 dni. Wszystko to zawdzięczamy zaangażowaniu naszych klientów, którzy bardzo chętnie pomagali Timowi. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Europejską Federację Banków Żywności, dzięki wspólnym wysiłkom naszej firmy, klientów giełdy oraz Tima. Liczymy na umocnienie naszej współpracy w przyszłości. Dzięki funduszom, przekazanym przez Teleroute, możemy zrobić bardzo dużo w krótkim okresie dla naszej Federacji w Rumuni. Cieszymy się mogąc współpracować z organizacją taką jak Teleroute. Dzięki obecności Teleroute w całej Europie i wiedzy firmy na temat lokalnych rynków widzimy, że każda społeczność jest inna, ma inne wymagania i potrzeby - powiedział Jean Delmelle, dyrektor zarządzający Europejską Federacją Banków Żywności.

5. lipca 2010, Raimundo Diaz, CEO Teleroute, przekazał czek w wysokości 6 075 euro na ręce Jean Delmelle. O podróży Tima można przeczytać na jego blogu na www.teleroute25.com.

Źródło: Teleroute

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL