Gwintowniki od Kamasa Tools

Gwintowniki od Kamasa Tools

kamasa600_-_1

Analiza stanu świecy zapłonowej, podczas przeglądu samochodu, odgrywa bardzo ważną rolę. Można w ten sposób dowiedzieć się wiele nie tylko o samej świecy, ale także o warunkach w jakich pracuje silnik. Gwintowniki K 197-199 do świec zapłonowych marki Kamasa Tools pozwolą zabezpieczyć gwint świecy przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniami

Uszkodzony gwint może prowadzić do nierównej pracy silnika, obniżenia mocy, zwarcia, a nawet poważniejszych defektów silnika. Narzędzia marki Kamasa Tools są bardzo precyzyjne, co gwarantuje bezawaryjne i skuteczne czyszczenie, minimalizujące ryzyko uszkodzenia. Posiadają ergonomiczną budowę, króra umożliwia pewny chwyt. Za pomocą samorozprężnej śruby można usunąć nieczystości z gwintu, począwszy  od jego końca. Zbiera ona wszelkie zanieczyszczenia i metalowe opiłki tak, aby nie pozostały w komorze spalania.

Szwedzki producent tworzy narzędzia według najwyższych standardów ergonomii, jakości i trwałości. Posiadają one dożywotnią gwarancję, co w razie ewentualnych uszkodzeń umożliwia natychmiastową wymianę na nowy sprzęt. Są one dostępne na rynku w trzech rozmiarach: K 197 - M 12, K 198 - M 14,  K 199 - M 18, cena za sztukę to 133, 67 zł.

Źródło: Kamasa Tools

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL