Efektywne spęczanie sztywnych przewodów hamulcowych

Efektywne spęczanie sztywnych przewodów hamulcowych

K_264_2_600

Narzędzia umożliwiające efektywną pracę, powinny w dużej mierze cechować się funkcjonalnością. Kamasa Tools opracowała przyrząd do spęczania sztywnych przewodów hamulcowych K 264, który pozwala na wykonanie tej operacji bezpośrednio w pojeździe.

- Przenośne narzędzie marki Kamasa Tools daje możliwość spęczania sztywnych przewodów hamulcowych bez konieczności ich demontażu. Zazwyczaj tego typu proces ma miejsce tylko na stole warsztatowym, co znacznie wydłuża czas pracy. Dzięki urządzeniu szwedzkiego producenta, spęczanie jest możliwe bezpośrednio w pojeździe, kiedy sztywne przewody są nadal zainstalowane. Narzędzie zostało udoskonalone tylko i wyłącznie dzięki naszym klientom, którzy zgłaszali potrzebę wprowadzenie rozwiązań znacznie skracających czas pracy - mówi Mattias Dixner, specjalista do spraw produktu Kamasa Tools, KG Knutsson AB.

Przyrząd do spęczania przewodów hamulcowych jest narzędziem hydraulicznym, który zapewnia w trakcie operacji wytworzenie sporej siły. Może wykonywać zakończenia zgodne zarówno z normą SAE i DIN, jak i pojedyncze i podwójne spęczenia. Pełen zestaw narzędzi zawiera także punktaki i szczęki do przewodów hamulcowych w rozmiarach 4,75, 5 i 6mm. Całość umieszczona jest w skrzyni z wyprofilowanym wnętrzem, ułatwiającym przechowywanie wszystkich elementów w należytym porządku.

Kamasa Tools tworzy narzędzia z myślą o potrzebach swoich klientów, zapewniające efektywne i komfortowe wykonywanie pracy. Posiadają dożywotnia gwarancję, która daje możliwość wymiany uszkodzonych sprzętów na nowe.

Cena: 973,40 zł.

Źródło:  Kamasa Tools

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL