Polacy zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Transportu 2010

Polacy zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Transportu 2010

 Miss_Lipca_600

Jaka jest recepta na to, aby zostać zwycięzcą miesiąca w wyborach Miss i Mistera Transportu 2010? Sympatyczny uśmiech, pozytywne nastawienie i wsparcie przyjaciół - odpowiadają zgodnie lipcowi finaliści konkursu - Natalia z firmy Log Mag oraz Michał K. z firmy Alfa-Sped s. To zwycięzcy lipca w wyborach Miss i Mistera Transportu 2010. Nagrodą miesiąca jest pakiet plażowy; deska funboardowa, koc plażowy, ręczniki plażowe, frisbee oraz torba termiczna.

 

Miss Lipca - Natalia z firmy Log Mag jest otwartą i uśmiechniętą spedytorką, głosujących urzekła pozytywnym podejściem do życia i optymizmem. Dla Natalii szczególnie ważni są wspierający ją przyjaciele. Tytuły wicemiss zdobyły: Ania z firmy Raben Transport z Wrocławia oraz Zuzia z krakowskiego przedsiębiorstwa Magda Robert Matracki.

Michał K- Mister Transportu Lipca 2010 - pracuje w firmie Alfa-Sped s.j. Zdjęcie roześmianego spedytora z gitarą w ręku spowodowało lawinę pozytywnych ocen i komentarzy internautek. Na dalszych miejscach na podium znaleźli się jeszcze: Yayos - z belgijskiej firmy Baonville Transport SPRL, a także Artur - pracownik Podlasie S.A.

Aby dołączyć do konkursu i otrzymać szansę wygrania głównej nagrody wystarczy zalogować się na stronie http://pl.miss-2010.eu/login/register lub http://pl.mister2010.eu/login/register. W wyborach mogą brać udział wszyscy pracownicy przedsiębiorstw transportowych lub spedycyjnych. Do konkursu można zgłosić zarówno swoją kandydaturę, jak i znajomych.

Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach  www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

Źródło: Europejska Giełda Transportowa

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL