Ponad milion użytkowników oprogramowania Navigon

Ponad milion użytkowników oprogramowania Navigon

Od 12. do 15. sierpnia NAVIGON, lider na rynku  mobilnych rozwiązań nawigacyjnych, świętuje pierwszą rocznicę udostępnienia w Apple App Store aplikacji MobileNavigator na iPhone’a. W tych dniach firma oferuje do 50 proc. zniżki na wszystkie europejskie wersje aplikacji oraz większość pozostałych np. Traffic Live, Panorama View 3D.

W ciągu pierwszego roku od premiery, NAVIGON zmienił ponad milion iPhone’ów na całym świecie w profesjonalne urządzenia nawigacyjne, a sama aplikacja była na jednym z czołowym miejsc w rankingach popularności. MobileNavigator - pierwsza, w pełni funkcjonalna  aplikacja nawigacyjna na iPhone’a, zmienił sposób w jaki użytkownicy nawigują używając swoich smartfonów.

- MobileNavigator łączy funkcje tradycyjnego urządzenia PND z elegancją platformy iPhone. Częścią tego sukcesu jest koncentracja na ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu innowacji, dzięki nowym funkcjom dostarczanym przez bezpłatne aktualizacje. W pierwszym roku MobileNavigator był w czołówce aplikacji nawigacyjnych dzięki sześciu dużym, bezpłatnym aktualizacjom, które wprowadziły ponad 30 nowych funkcji - powiedział Gerhard Mayr, NAVIGON Vice President Worldwide Mobile Phones.

Firma ma prawie 20 lat doświadczenia we wprowadzaniu innowacji w branży nawigacyjnej, które wykorzystuje teraz w pracy nad oprogramowaniem na platformę iPhone. Z każdą aktualizacją firma ustanawia nowe standardy sprawiając, że oprogramowanie MobileNavigator jest w tej chwili najbardziej wszechstronną aplikacją na iPhone’a. Najważniejsze innowacje, to między innymi autorska funkcja Reality View Pro.

Zapewnia ona rzeczywisty wygląd skrzyżowań, realistyczne odwzorowanie skomplikowanych zjazdów z autostrad. Clever Parking - pomaga kierowcy znaleźć najbliżej położone miejsce do zaparkowania samochodu. Oprogramowanie MobileNavigator wykorzystuje również możliwości sieciowe iPhone’a, umożliwiając korzystanie z: informacji o ruchu drogowym (Traffic Live), wyszukiwanie celów specjalnych przy użyciu Google Local Search, dostęp do aktualnych danych pogodowych oraz integrację z serwisami Facebook i Twitter. Funkcja Panorama View 3D oferuje trójwymiarowe wizualizacje terenu wykorzystujące dane NASA funkcja NAVIGON MyRoutes proponuje indywidualnie dobraną do nawyków kierowcy trasę, oferując do trzech propozycji do wyboru, z jasno oznaczonym czasem dotarcia i odległością.

Źródło: Navigon

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL