CharterWay Rent - tankujesz i jedziesz

CharterWay Rent - tankujesz i jedziesz

W transporcie wybór sprzętu jest bardzo ważną decyzją, jednak nie jedyną by osiągnąć sukces.

Działając w branży od ponad 100 lat zespół Mercedes-Benz przekonał się, co tak naprawdę sprawia, że jego partnerzy odnoszą sukcesy i rozwijają swoje firmy. Wykorzystując tą wiedzę powstała usługa CharterWay.

Poznaj naszą receptę, by wyprzedzić konkurencję

CharterWay to zabezpieczenie najlepszego wykorzystania pojazdu, by przez cały okres użytkowania był wydajny i ekonomiczny. Taka też jest oferta CharterWay Rent - tankujesz i jedziesz. Actros wyposażony w silnik 2. generacji i Predictive Powertrain Control (PPC) jest teraz jeszcze bardziej ekonomiczny.

Nowy Mercedes-Benz Actros dostępny CharterWay Rent jest bez wątpienia jednym z ciekawszych rozwiązań dla biznesu transportowego. Oferta zawiera m.in.: korzystne finansowanie na bazie EUR przy stałym oprocentowaniu, pełny pakiet serwisowy Complete, kompleksowy pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW, system telematyczny FleetBoard, assistance w przypadku szkód i awarii, podatek drogowy i opłatę abonamentu radiowego, stałą opiekę konsultanta.

Koszt kompleksowej usługi wynajmu długoterminowego Mercedes-Benz Actros wynosi w miesięcznych ratach tylko 1490 euro netto.

Zapytaj o ofertę CharterWay w naszych autoryzowanych punktach sprzedaży pojazdów Mercedes-Benz.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL