Forum TRANS z nowym moderatorem

Forum TRANS z nowym moderatorem

Forum transportowe TRANS, funkcjonuje przy giełdzie TRANS i każdego dnia zapewnia jej użytkownikom informacje o utrudnieniach na drogach, stawkach na rynku, przepisach transportowych oraz firmach działających w branży - tych sprawdzonych i tych, na które należy uważać. Od lipca, w sprawach związanych z przepisami transportowymi i spedycyjnymi, użytkownikom i administratorom forum pomaga nowy moderator Andrzej Sikorski z firmy ABC Sikorski.

Forum - to miejsce, na którym użytkownicy giełdy wymieniają się swoimi opiniami i doświadczeniami, poszukują informacji o branży i komentują poziom podejmowanej między sobą współpracy. Obok zakładek Opinie o kontrahentach, w której  użytkownicy forum polecają/odradzają współpracę z działającymi na rynku przedsiębiorcami oraz Dyskusje ogólne, znajduje się sekcja Przepisy transportowe, w której użytkownicy mogą otrzymać porady związane z konwencją CMR, prawem przewozowym oraz  ubezpieczeniami.

Andrzej Sikorski specjalizuje się w sprawach dotyczących umowy spedycji i umowy przewozu oraz ubezpieczeń. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Zarządzie Portu Gdynia, C. Hartwig Warszawa, a także dla międzynarodowych korporacji Lep International i Geologistics Corp. Od 1996 r. jest aktywnym wykładowcą na szkoleniach, dotyczących handlu zagranicznego i spedycji międzynarodowej. Od 2002 r. prowadzi własną firmę szkoleniową, jest także autorem wielu publikacji na łamach Polskiej Gazety Transportowej i czasopisma Materiały niebezpieczne.

Źródło:  Europejska Giełda Transportowa TRANS

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL