Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie

Pod koniec sierpnia 2010 r., firma Intruck uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Trucks, zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

Inwestycja firmy Intruck w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

Obiekt w Karpinie, to zupełnie nowy budynek o powierzchni ponad 2000 m2, zaprojektowany i zbudowany od podstaw zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. W jego części warsztatowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, każde o długości 28 m oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych.

Nowy punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia do obsługi pojazdów, w tym w jedną z najnowocześniejszych w Polsce hamownię podwoziową, zintegrowaną z linią diagnostyczną dla pojazdów ciężarowych.  Na terenie obiektu znajduje się także, przeniesiony z ul. Annopol w Warszawie, punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo, prowadzony przez Volvo Truck Center Polska. Nowy punkt znajduje się w położonej na północny-wschód od Warszawy miejscowości Karpin (gmina Dąbrówka), w powiecie wołomińskim, przy trasie S8/E67.

Obiekt serwisowy w Karpinie powstał przy współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Źródło:  Volvo Trucks

 

Artykuły powiązane

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL