Nowy dodatek do American Truck Simulator

Nowy dodatek do American Truck Simulator

Wczoraj premierę miał nowy dodatek do kultowego American Truck Simulator.

Gracze wcielający się w rolę kierowców legendarnych amerykańskich ciężarówek, tym razem mają okazję podziwiać scenerię jednego z najpiękniejszych, a zarazem najstarszych Parków Narodowych Ameryki Północnej. Wydawnictwo Techland zaprasza w podróż po malowniczych krajobrazach stanu Arizona.

Od dzisiaj oficjalnie dostępne jest uaktualnienie 1.3 do American Truck Simulator, które umożliwia poszerzenie świata gry o stan Arizona. W bezpłatnym dodatku pojawią się kolejne miejsca, zabytki i cuda przyrody Stanów Zjednoczonych. Na graczy czeka przejażdżka po największych autostradach stanu Arizona, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie rezerwatów indiańskich oraz Wielkiego Kanionu Kolorado - najgłębszego i najdłuższego kanionu na świecie. Gracz ma okazję o odwiedzić 15 miast tego regionu, w tym Phoenix czy Flagstaff i Tucson. Do dyspozycji został też oddany fragment słynnej Route 66. Nie zabraknie też unikalnych mostów na rzece Colorado oraz wspaniałych widoków i słynnych zabytków, z których słynie ten stan.

Specjalnie na premierę został przygotowany nowy materiał filmowy: https://youtu.be/j0uyNEIgrTc.

Rozszerzenie przygotowane przez studio SCS Software wzbogaci American Truck Simulator o nowe tereny, które zostały odwzorowane równie precyzyjnie i klimatycznie co znane już graczom z podstawowej wersji gry krajobrazy stanów Kalifornia i Nevada. Na gracza czekają nowe rozwiązania drogowe w postaci złożonych, wielopoziomowych skrzyżowań oraz estakad. Drogi mają charakter lokalny (np. trasy w hrabstwie) lub stanowy, czy nawet międzystanowy, przez co skrzyżowania oddają charakter przypisany dla danej kategorii. Pojawiły się też nowe oznaczenia drogowe, zarówno poziome jak i pionowe, które sprawiają że rozgrywka jest jeszcze bardziej płynna, a całość zyskuje na wrażeniu realizmu.

4trucks.pl / Techland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL