Kolejna edycja konferencji ECOD International

Kolejna edycja konferencji ECOD International

W dniach 7-8 października 2010 r. odbędzie się konferencja ECOD International. Głównym tematem tegorocznej edycji są Supermarkety przyszłości. Konferencja ECOD International jest corocznym spotkaniem profesjonalistów z zakresu elektronicznej wymiany dokumentów, e-faktur i elektronicznego podpisu, wsparcia sił sprzedaży oraz zarządzania danymi. Podczas konferencji zostanie zaprezentowanych wiele nowych informacji, dotyczących zmian w ofercie Platformy Comarch ECOD dla branży retail&fmcg, DIY, paliwowej i wielu innych.

Agenda obejmuje serię case studies, prezentacji analityków, prezentacji produktów Comarch oraz dyskusji i warsztatów, które pomogą w uzyskiwaniu coraz lepszych rezultatów i zwiększeniu skuteczności współpracy z partnerami biznesowymi. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli szansę usłyszeć prezentacje zarówno specjalistów Comarch, jak i wykładowców zewnętrznych. Udział w konferencji wezmą eksperci z całej Środkowej i Wschodniej Europy, mogący się pochwalić ogromną wiedzą na temat produktów EDI i ECOD.

ECOD International Conference przeznaczona jest dla dyrektorów i managerów strategicznej sprzedaży, IT  i logistyki. Zeszłoroczna edycja zgromadziła przedstawicieli wiodących firm działających na rynkach Środkowej i Wschodniej Europy, m.in. Metro Cash&Carry, Sony, PepsiCo, Reckitt Benckiser, Sanofi-Aventis, Onninen i wiele innych z Niemiec, Bułgarii, Węgier, Rosji, Polski, Ukrainy i Turcji.  ECOD International 2010 jest  okazją do wymiany opinii, doświadczeń i pozyskania nowej wiedzy oraz wartościowych kontaktów biznesowych.

Źródło: Comarch

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL