Wyciągarki Dragon Winch

Wyciągarki Dragon Winch

wyciagarka_600

Dragon Winch producent wyciągarek marki Dragon Winch do samochodów użytkowych, terenówek oraz quadów zdecydował się na przedłużenie okresu gwarancji na produkowane urządzenia z dwóch do pięciu lat. Taki długi czas gwarancji na maszyny tego typu w Polsce był jak dotąd niespotykany. Dragon Winch postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmienić to.

Wyciągarki samochodowe, czy to przy samochodach użytkowych jak lawety lub holowniki, czy też przy jeździe terenowej, niezwykle często eksploatowane są  w ekstremalnych warunkach. Wyjątkowo ważna jest zatem wytrzymałość sprzętu, a co za tym idzie jego żywotność. Dragon Winch decyzją o przedłużeniu okresu gwarancji z 24 do aż 60 miesięcy, daje posiadaczom swoich wyciągarek większe poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony robiąc krok w tym kierunku, potwierdza niezawodność oraz wysoką jakość produkowanych urządzeń. Takie rozwiązanie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ostatecznie to oni powinni być najbardziej zadowoleni z przedłużenia okresu gwarancji do 60 miesięcy.

- Od wielu lat zajmujemy się wyciągarkami i wiemy, jak ważne jest to, aby pracowały one niezawodnie. Ciągle też poszukujemy nowych rozwiązań, nowych technologii, które mają sprawić, że nasze produkty w jeszcze lepszy sposób odpowiadały na potrzeby rynku . Wiemy, że wyciągarki produkowane przez Dragon Winch są urządzeniami o wysokiej jakości, które sprawdzają się w ciężkich warunkach pracy. Między innymi właśnie to przekonanie pozwoliło nam podjąć decyzję o przedłużeniu okresu gwarancji do 5 lat-  mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny, członek zarządu Dragon Winch.

Źródło: Dragon Winch

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL