KT3: komunikator dla kierowców i spedytorów

KT3: komunikator dla kierowców i spedytorów

Firma TRONIK wprowadziła na rynek nowy komunikator KT3.

Jest to urządzenie, które łączy stałą i niezawodną możliwość komunikacji między kierowcą a spedytorem z funkcjonalnością i wygodą użytkowania tabletu.

Najważniejsza we współpracy spedytora i kierowcy jest możliwość stałej łączności i komunikacji. KT3 umożliwia przesyłanie informacji, które mogą zawierać dowolne treści, opisy, trasy, a nawet dokumenty a wszystko to dzieje się na bieżąco. Kierowca otrzymuje ZLECENIA „etap po etapie” wraz z dokładnym nawigowaniem do kolejnych punktów realizacji np. miejsca załadunku czy rozładunku. To co ważne, spedytor ma możliwość wprowadzania zmian i reagowania w czasie rzeczywistym, gdy tylko nastąpi taka konieczność. KT3 to znaczne oszczędności, ponieważ kontakt za pomocą komunikatora w całej Europie, znacznie obniża koszty rozmów telefonicznych!

Komunikator KT3 posiada jeszcze wiele dodatkowych funkcji takich jak: nawigacja PTV Truck Navigator, która dysponuje trybem pracy dla pojazdów ciężarowych z uwzględnieniem tonażu, wymiarów auta, wysokości wiaduktów itp., funkcję przesyłania dokumentów, która znacznie przyspiesza ich obieg w firmie oraz mobilny skaner, który pozwala przesyłać kopie dokumentów w bardzo dobrej jakości. Dzięki funkcji protokołu zdawczo – odbiorczego, przekazywanie pojazdu czy naczepy między kierowcami odbywa się sprawnie oraz jest szybko i automatycznie archiwizowane w systemie GPS ATRAX.

Kolejną funkcją KT3 jest Elektroniczna Karta Drogowa, która realnie oszczędza czas pracowników potrzebny do rozliczenia kierowców. Funkcja elektronicznej karty drogowej w komunikatorze KT3 pozwala wyeliminować prowadzenie i składowanie tradycyjnych kart drogowych wypełnianych przez kierowcę, umożliwiając rozliczanie kilometrów ładownych i pustobiegów, zarówno w kraju jak i za granicą. Wszystkie dane są od razu zapisywane i magazynowane w autorskim programie firmy TRONIK – GPS ATRAX, dzięki czemu odszukanie potrzebnych informacji zajmuje chwilę, co ułatwia spedytorowi sprawne zarządzanie flotą pojazdów, a rozliczenie kierowcy jest możliwe już w momencie zakończenia przez niego pracy.

Więcej informacji na temat komunikatora KT3 znajduje się w filmie: https://www.youtube.com/watch?v=2SfkFq6jKf0 oraz na stronie firmy TRONIK: http://www.tronik.pl/kt3/

4trucks.pl / Tronik

Wyszukiwarka

Informacje