Kamasa Tools na targach Automechanika 2010

Kamasa Tools na targach Automechanika 2010

Od 14 do 19 września 2010 r., we Frankfurcie nad Menem odbywać się będą targi Automechanika, podczas których wystawcy z całego świata mają możliwość prezentacji produktów z dziedziny wyposażenia warsztatów, części samochodowych itp. Na tegorocznej imprezie nie zabraknie także marki Kamasa Tools.

Szwedzki producent wysokiej klasy narzędzi od 1968 r. zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu wyposażenia warsztatu, opartych  na najwyższych standardach jakości, ergonomii i trwałości.  To największa tego typu impreza na świecie. Gromadzi rocznie kilkaset tysięcy gości - w tym kilka tysięcy wystawców - pochodzących sponad stu krajów.

Ze specjalistami z Kamasa Tools, w tym także delegatami z Polski, będzie można się spotkać w dziale <i>Repair&Maintance</i> poświęconym naprawom i utrzymaniu samochodów i wyposażeniu warsztatów na stoisku B 36 w hali 9.0. Kamasa Tools  na tegorocznej imprezie przedstawi szeroką gamę swoich produktów, w tym także nowości. Podczas licznych prezentacji goście w interaktywny sposób będą mieli okazję przekonać się m.in o roli odpowiedniego sprzętu w kompleksowym wyposażeniu warsztatu. Dla wszystkich odwiedzających, którzy pojawią się na stoisku firmy, szwedzki producent narzędzi przygotował specjalne niespodzianki.

Źródło: Kamasa Tools

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL