Serwis internetowy poświęcony silnikom

Serwis internetowy poświęcony silnikom

Firma PACCAR, do której należy DAF Trucks, uruchomiła nowy serwis internetowy w języku angielskim, poświęcony silnikom PACCAR. Strona jest niezastąpionym źródłem wiedzy na temat silników PACCAR montowanych w samochodach DAF, Kenworth i Peterbilt.

Dla lepszego zrozumienia zależności pomiędzy silnikiem, układem napędowym a podwoziem samochodu, w serwisie znajdują się linki do stron internetowych DAF, Kenworth i Peterbilt. Aby sprawdzić najbardziej dogodną lokalizację serwisu i sprzedaży części dla każdej z marek,  wystarczy skorzystać z łatwej w użyciu mapy. Silnik PACCAR jest od niedawna montowany w ciężarówkach Kenworth i Peterbilt jako optymalny silnik do najcięższych zadań. Jednostki napędowe PACCAR PX-6 i PX-8 są montowane w standardowych wersjach DAF, Kenworth i Peterbilt do umiarkowanie ciężkich zadań.

PACCAR jest wiodącym światowym producentem w dziedzinie projektowania, produkcji oraz obsługi klienta w branży lekkich, średnich i ciężkich ciężarówek, produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Świadczy również usługi finansowe i informatyczne, oraz jest dystrybutorem części zamiennych do ciężarówek w zakresie odpowiadającym produkcji podstawowej.

- Bardzo cieszymy się, że nasi klienci będą mieli dostęp do informacji o najnowszych osiągnięciach z dziedziny technologii, specyfikacjach, cechach i zaletach silników PACCAR. Poza informacjami o produkcie, w serwisie przeczytać będzie można także o historii silników PACCAR, ich designie oraz jakości wytwarzania. Znajdują się tam również filmy video prezentujące opinie klientów, opcja wirtualnej wycieczki po dziale rozwoju i testów silników oraz systemy kontroli emisji spalin 2010. To wspaniałe narzędzie dla naszych klientów i dealerów, umożliwiające w jednym miejscu dostęp do pełnego zakresu wiedzy na temat wszelkich kwestii związanych z silnikami PACCAR. - powiedział Craig Brewster, wiceprezes firmy.

Źródło: DAF Trucks Polska

 

 


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL