Volvo Trucks uruchamia wortal Worldtrucker

Volvo Trucks uruchamia wortal Worldtrucker

Pod koniec ubiegłego roku, Volvo Trucks uruchomiła, w szwedzkiej wersji językowej, nowy, dedykowany kierowcom i wszystkim entuzjastom samochodów ciężarowych  wortal społecznościowy pod nazwą Worldtrucker. Od końca sierpnia 2010 funkcjonuje on  również w polskiej wersji językowej. 

Worldtrucker to projekt korporacyjny Volvo Trucks, zapoczątkowany pod koniec ubiegłego roku w Szwecji. W chwili obecnej  funkcjonuje również w wersjach: włoskiej, holenderskiej, angielskiej i niemieckiej, a kolejne rynki dołączą do niego najprawdopodobniej  w czwartym kwartale 2010 r. Jest  on udostępniany przez Volvo Trucks wszystkim entuzjastom oraz kierowcom samochodów ciężarowych na świecie, bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą.  Założeniem, jakie przyświecało twórcom było utworzenie największej na świecie internetowej społeczności kierowców i entuzjastów pojazdów ciężarowych. Fakt ten pokazuje jednocześnie, jak dużą rolę firma przywiązuje do kwestii związanych z funkcjonowaniem tego rodzaju społeczności również w świecie trakerów.


Posiadając własny profil w Worldtruckerze, jego użytkownik zyskuje możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności (dodawanie zdjęć, wyszukiwanie i dodawanie znajomych, tworzenie grup, dodawanie wątków w zaproponowanych tematach na forum, etc…).  Pomocnym może okazać się też Przewodnik po wortalu.

Źródło:  Koncern Volvo Trucks
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL