Zmiany w zarządzie GEFCO

Zmiany w zarządzie GEFCO

GEFCO jest jednym z głównych operatorów wyznaczających standardy w zakresie logistyki przemysłowej. Bogata w wieloletnie doświadczenia w 5 segmentach: Logistyka, Gefboxsystem, Overseas, Overland i Dystrybucja pojazdów samochodowych.

Grupa GEFCO oferuje globalne i innowacyjne rozwiązania dla każdego rodzaju logistyki przemysłowej zarówno krajowej jak  i międzynarodowej. Zajmuje się zaopatrzeniem i dystrybucją. Obecna w prawie 150 krajach, jest jedną z 10 największych grup europejskich. W 2009 r. jej obroty wyniosły 2,9 mld euro, ma 400 przedstawicielstw na całym świecie. Obecnie jej główne, geograficzne kierunki rozwoju to: Europa, Azja i Ameryka Południowa.  Od 4. listopada 2010, Luc Nadal będzie pełnił funkcję dyrektora ds. Transportu Morskiego i Logistyki oraz członka Zarządu w Grupie GEFCO.
 
Luc Nadal, (47 lat), uprzednio zajmował stanowisko Deputy Managing Director  w oddziale SNCF (Narodowe Towarzystwo Kolei Francuskich) firmy  GEODIS, będąc odpowiedzialnym za transport kolejowy i Dyrektora Transportu SNCF (w latach 2008 - 2010). Pracował również jako Deputy Operations Director ds. transportu w SNCF (2007-2008), CEO firmy NAVILAND CARGO (2005-2007) i partner w MENSIA Conseil (1995-2004). Nadal zastąpi Michel’a Saywell’a, który przejmie funkcję Sekretarza Generalnego Grupy GEFCO.

GEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO. W Polsce firma działa od 1999 r. Główna siedziba znajduje się w Warszawie. Jej oddziały mieszczą się w Grodzisku Mazowieckim, Natolinie, Legionowie, Poznaniu, Czeladzi, Kątach Wrocławskich i Gdyni. GEFCO Polska działa na dwóch płaszczyznach: TLA - transport i logistyka samochodów i TLI - transport i logistyka przemysłowa. Nazwa GEFCO jest skrótem od  Le Groupage Express de Franche-Comté.

Źródło: GEFCO Polska
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL