Toyota Leasing Polska wprowadza e-faktury

Toyota Leasing Polska wprowadza e-faktury

Toyota Leasing Polska, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce, wprowadza e-faktury do rozliczeń z klientami.

Toyota Leasing Polska jest jedną z pierwszych firm leasingowych, która wprowadziła nową funkcjonalność w postaci wystawiania faktur elektronicznych tytułem spłaty rat leasingu czy najmu długoterminowego. Dzięki temu, klienci mają dostęp do wszystkich elektronicznie wystawionych faktur w jednym miejscu. Klienci otrzymują powiadomienie pocztą elektroniczną o wystawieniu nowej e-faktury. Faktury elektroniczne są podpisane z zastosowaniem bezpiecznego podpisu elektronicznego, tym samym spełniają wszystkie wymogi prawne. System umożliwia bezpieczny dostęp za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Dla faktur zbiorczych dostępne są gotowe do pobrania zestawienia szczegółów wszystkich umów wchodzących w jej skład. Funkcjonalność, jak również archiwizowanie dokumentów oraz dostęp do nich jest bezpłatny. System został uruchomiony 1. września br.

- Mamy bardzo pozytywny odzew klientów, którzy zdecydowali się zmienić fakturę papierową  na e-fakturę. Na chwilę obecną aż 50 proc. naszych nowych klientów wybrało faktury w wersji elektronicznej - mówi Joanna Jacques - dyrektor Departamentu Leasingu i Najmu w Toyota Leasing Polska.

Źródło: Toyota Leasing

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL