Firm TKZ Strzępek z nowymi agregatami chłodniczymi

Firm TKZ Strzępek z nowymi agregatami chłodniczymi

Firma TKZ Strzępek, która specjalizuje się w transporcie chłodniczym zakupiła od Carrier Transicold Polska sześć Vectorów 1350.

Pomagają one obniżyć zużycie paliwa w dalekim transporcie.

Carrier Transicold pomaga ulepszać na całym świecie transport ładunków w kontrolowanej temperaturze, proponując kompletną gamę wyposażenia do pojazdów chłodniczych i kontenerów. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial System, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

TKZ Strzępek skupia wysiłek na redukcji kosztów i wzroście wydajności. Swoją flotę wzbogaciła o Vectory 1350 o mocy 12 700 W. Firma posiada 24 pojazdy chłodnicze. Prawie wszystkie wyposażone są w agregaty Carrier Transicold.

Każdy Vector 1350 przynosi oszczędności na zużyciu paliwa rzędu 6-8% miesięcznie w porównaniu z poprzednio stosowanymi agregatami.
Vector 1350 jest agregatem przeznaczonym specjalnie dla dalekiego transportu. Łączy proste, sprawdzone, mechaniczne przekazywanie napędu paskiem z zaletami technologii napędu elektrycznego E-DriveTM znanej z Vectora 1550 o mocy 14 800 W oraz Vectora 1950 o mocy 18 800 W.

TKZ Strzępek jest jedną z najstarszych firm transportowych na Podkarpaciu. Zestawy firmy pokonują całą Europę, od Portugalii po Ukrainę. Bardzo często przewożą świeże owoce i warzywa, które należą do wyjątkowo wrażliwych ładunków. Aby sprostać rosnącym wymaganiom zleceniodawców i odbiorców ładunku TKZ Strzępek korzysta z rejestratorów temperatury DataCOLD, oferowanych przez Carriera.

Agregaty eksploatowane przez TKZ Strzępek są obsługiwane przez autoryzowanego przedstawiciela Carrier Transicold firmę Mors Borek z Dębicy.

4trucks.pl / Carrier Transicold

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL