×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 49.

Rusza kampania zimowa Michelin

Rusza kampania zimowa Michelin

MICHELIN_Alpin_key_visual_-_600

1.10.2010 r. rusza kampania pod hasłem Zima przestaje być groźna z zimowymi oponami MICHELIN. MICHELIN występuje jako marka dbająca o bezpieczeństwo na drogach oferując użytkownikom opony nowej generacji: MICHELIN Alpin 4, ogumienie  o zrównoważonych osiągach.

Kontekst reklamy jest oparty na walce dobra ze złem. Ludzik MICHELIN, ambasador marki, przychodzi z pomocą kierowcom w zimowych tarapatach, wymienia ich opony na  opony nowej generacji MICHELIN Alpin 4. Nowe opony, w warunkach zimowych, skracają drogę hamowania o 5 proc. Są trwałe i sprzyjają środowisku naturalnemu. Kampania reklamowa od 1.10 jest zapowiadana w Internecie. Od 8 października jej  zasięg powiększy się o telewizję i prasę, a od listopada dodatkowo o reklamę zewnętrzną. Jej zakończenie przewidziano na   31 grudnia.

Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Grupa MICHELIN produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności - są to opony do samochodów: osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, sprzętu rolniczego i budowlanego, motocykli i promów kosmicznych, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe. Siedzibą koncernu jest Clermont-Ferrand we Francji. Firma jest obecna w 170 krajach, ma zakłady produkcyjne w 19 krajach.

Źródło: Michelin