Karambol sześciu aut

Karambol sześciu aut

Karambol z udziałem sześciu pojazdów na drodze krajowej nr7 w pobliżu miejscowości Cedry Małe (woj. pomorskie).

Do karambolu doszło tuż przed godziną 12 na drodze krajowej nr 7 pomiędzy Elblągiem a Gdańskiem w pobliżu miejscowości Cedry Małe.

- Kierujący scanią z naczepą, który jechał w kierunku Gdańska, z nieustalonych na razie przyczyn najechał na tył jadącej przed nim innej scanii z naczepą, ta pchnięta siłą uderzenia najechała na tył ciężarowego iveco, który w wyniku zderzenia najechał na osobową skodę yeti, skoda uderzyła w tył fiata ducato, który w efekcie najechał na inny fiat ducato, ten natomiast uderzył w innym samochód ciężarowy, który odjechał i prawdopodobnie nie zauważył zderzenia - relacjonował redakcji Kontakt24 asp. Robert Nowicki z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. Jak zaznaczył, wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku.

- Kierowca, który jako pierwszy najechał na poprzedzające go auto, jest w stanie ciężkim, był wycinany z pojazdu, został przewieziony śmigłowcem do szpitala w Gdańsku - dodał Robert Nowicki. Drugi z kierowców trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.


4trucks.pl / kontakt24.tvn24.pl