Trwa konkurs Opowiedz Światu o FM Logistic

Trwa konkurs Opowiedz Światu o FM Logistic

To najnowsza inicjatywa FM Logistic, w której młodzi ludzie mogą wygrać atrakcyjne nagrody oraz staże w strukturach firmy. Prace konkursowe można przesyłać do 31 maja.

Operator postanowił zachęcić adeptów różnych kierunków studiów do udziału w konkursie, w którym znajomość firmy, kreatywność i inicjatywa mogą stać się przepustką do zdobycia stażu i rozpoczęcia kariery w strukturach firmy.

Po dwudziestu latach funkcjonowania w Polsce, firmy z tego sektora tworzą dojrzałe i pełne szans rozwoju struktury, które są szczególnie otwarte na wdrażanie innowacji. To właśnie jest kluczowe dla FM Logistic. Klienci doceniają ten kierunek rozwoju usług i często decydują się na współpracę z FM Logistic właśnie ze względu na nowatorskie koncepcje. FM Logistic był pionierem w budowaniu platform multiklienckich, wdrażaniu usługi poolingu, czy też stworzeniu infrastruktury do obsługi branży farmaceutycznej. Dziś w równie nowatorski sposób rozpoczyna dialog z młodymi, zapraszając m.in. do konkursu pt.: "Opowiedz światu o FM Logistic".

Zadaniem uczestników tegorocznej edycji konkursu jest przygotowanie prezentacji przedstawiającej firmę - jej historię, kulturę i wartości oraz świadczone usługi. Praca konkursowa może być wykonana w dowolnym programie (PowerPoint, Flash, Prezi, 3D, itp.) Liczyć się będzie podstawowa wiedza na temat firmy i logistyki w ogóle, ale przede wszystkim pomysł i kreatywne podejście do tematu, Prezentacje oceniać będzie czteroosobowa komisja konkursowa. Jej członkowie przyznają trzy główne nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę 5 tys. złotych oraz płatny, trzy miesięczny staż w strukturach FM Logistic. Nagrodą za drugie miejsce będzie także płatny staż w FM Logistic na okres 3 miesięcy o nagroda pieniężna w wysokości 3 tys. złotych. Osoba, która zajmie trzecie miejsce otrzyma 1 tys. złotych.

Jeszcze do 31 maja można się zgłaszać do udziału w konkursie.

Więcej: www.fmlogistic.com


4trucks.pl / FM Logistic