×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 49.

Gazele Biznesu dla Carefleet

Gazele Biznesu dla Carefleet

Carefleet, jedna z największych spółek działających w obszarze Car Fleet Managment (CFM), obchodząca w tym roku jubileusz 10-lecia, już po raz czwarty została uhonorowana Gazelą Biznesu.

Ranking polskich przedsiębiorstw jest przygotowywany nieprzerwanie od 14 lat na zlecenie Pulsu Biznesu przez Coface Poland.

Gazele Biznesu przyznawane są prężnie rozwijającym się firmom, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

- Cieszy nas fakt, iż po raz czwarty z rzędu, znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu. Wyróżnienie to jest dla nas niezwykle ważne. Potwierdza ono, że przyjęta przez nas strategia, której celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie przynosi oczekiwane rezultaty. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oraz budując wzajemne relacje z kontrahentami po raz kolejny potwierdziliśmy, że zasłużyliśmy na miano partnera pierwszego wyboru. Niezwykle cenimy sobie uznanie profesjonalistów, którzy docenili naszą umiejętność utrzymywania standardów bez względu na zmieniające się warunki gospodarcze i przyznali nam tytuł Gazeli Biznesu - powiedział Frederic Lustig prezes Zarządu Carefleet S.A.

W gronie laureatów tegorocznej edycji rankingu znalazło się nieco mniej firm ( 4272 w roku 2013 wobec 4343 w 2012). W ocenie autorów plebiscytu wiąże się to z ostrożnością niektórych przedsiębiorstw w podejmowaniu nowych wyzwań.

Carefleet otrzymał dotychczas tytuł Gazeli Biznesu kolejno w latach 2012, 2011 i 2010 roku. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, posiada obecnie 8 proc. udział w sektorze usług CFM oraz zarządza flotą ponad 9 100 pojazdów.


4trucks.pl / Carefleet S.A.