DAMCO partnerem TSL Business Meeting

DAMCO partnerem TSL Business Meeting

W połowie marca miała miejsce, piąta już edycja, konferencji TSL Business Meeting, organizowanej przez wydawnictwo Truck & Business Polska. Jednym z partnerów tego istotnego wydarzenia w branży TSL zostało DAMCO (Part of the A.P.Moller - Maersk Group) - kluczowy dostawca rozwiązań logistycznych na świecie.

Uczestnicy TSL Business Meeting mieli możliwość wysłuchania prezentacji poruszających kwestie związane z problemami polskiego transportu; Jak przetrwać na polskim rynku usług transportowych. Dyskutowano m.in. o problemach wynikających ze zmian w prawodawstwie, dotyczących elektronicznego myta, a także zaprezentowano raport o kondycji polskiego transportu opracowany przez DGL.

Dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy cieszyło się wystąpienie Andrzeja Lada - Kubala, Country WND Managera Damco. Prelekcja miała na celu przybliżenie głównych aspektów współpracy operator - przewoźnik, ze szczególnym podkreśleniem kwestii kluczowych zapisów, które powinny zostać uwzględnione w kontraktach. Firma zdecydowała się także na organizację stoiska reklamowego, gdzie można było uzyskać szczegółowe informacje na temat Spółki, ciekawe gadżety, bliższe informacje na temat warunków współpracy z Damco Poland.

- Tego typu spotkania są odpowiednim miejscem dyskusji środowiskowych których brakuje, szczególnie w tak trudnych czasach dla transportu z jakimi mamy do czynienia obecnie - Andrzej Lada-Kubala.

Źródło: DAMCO