Kancelaria pomagająca przewoźnikom

Kancelaria pomagająca przewoźnikom
Image Na rynku pojawiła się Kancelaria, która specjalizuje się w obsłudze prawnej branży transportowo- spedycyjnej. Należąca do grupy TRANS Kancelaria Prawna TRANS doradza w zakresie prawa transportowego i świadczy kompletne usługi windykacji sądowej.
Kancelaria powstała z inicjatywy giełdy TRANS, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie branży TSL na specjalistyczne usługi prawne. Oprócz windykacji sądowej należności transportowych prowadzi sprawy z tytułu odszkodowań za wypadki drogowe, zniszczenie, uszkodzenie lub utratę towaru. Oferuje także bieżącą obsługę prawną oraz doradztwo i konsulting w zakresie prawa przewozowego.

Grzegorz Haładus, grupa TRANS: Kancelaria prawna TRANS to część prowadzonego przez nas programu "Poprawy bezpieczeństwa finansowego" użytkowników giełdy TRANS. Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu windykacja sądowa nie będzie już dłużej czasochłonna i nieskuteczna.

Klienci korzystający z usług Kancelarii TRANS ponoszą minimalne ryzyko finansowe, a w przypadku skutecznej egzekucji należności wynagrodzenie Kancelarii ściągane jest wyłącznie od dłużnika. Dzięki dopasowaniu procedur do potrzeb klientów pomoc prawna świadczona przez kancelarię TRANS przebiega w sposób prosty, szybki i bez nadmiernych kosztów.

Dodatkowo, na każdym etapie postępowania Kancelaria zapewnia bieżący monitoring czynności sądowych i egzekucyjnych oraz raportowanie o konkretnych postępach w sprawie drogą elektroniczną. Klienci Kancelarii mogą otrzymać wszelkie informacje o stanie sprawy po zalogowaniu się do systemu i złożeniu stosownego zapytania prawnego w formularzu albo poprzez kontakt z konsultantem.

Kancelaria TRANS współpracuje z giełdą TRANS, umożliwiając skuteczne eliminowanie dłużników z giełdy, a także z Systemem Windykacji Transportowej, który świadczy usługi z zakresu windykacji przedsądowej. Działania przeciwko niesolidnym firmom są dodatkowo wspomagane stałym monitoringiem Rejestru Dłużników Transportowych.

Windykację sądową można zlecić Kancelarii TRANS za pośrednictwem strony internetowej www.kancelaria-trans.pl Na podanej witrynie klienci mogą również zamówić poradę prawną z zakresu prawa transportowego oraz gospodarczego, a także poprosić o odpowiedź na

zapytanie prawne- w zależności od typu pytania Kancelaria bezpłatnie udzieli prostej odpowiedzi lub wyceni, ile będzie kosztowało przygotowanie opinii prawnej.

 

 

źródło: Logitrans