×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 49.

MAN nagrodzony za Mobilne Muzeum

MAN nagrodzony za Mobilne Muzeum

Ponad 12 000 przebytych kilometrów i 32 odwiedzone lokalizacje, prawie 10 000 odwiedzających to osiągnięcia, które nagrodziło jury konkursu Golden Arrow 2016.

Podczas tegorocznej gali Golden Arrow 2016, która odbyła się 23 czerwca w Warszawie projekt „Mobilne muzeum MAN” otrzymał wyróżnienie Golden Arrow w kategorii Experimental Marketing - event marketing.

To wyjątkowe muzeum na kółkach - zestaw drogowy MAN TGX 18.440 z naczepą furgonową firmy Wielton zostało przygotowane, aby uczcić setną rocznie wyprodukowania pierwszej ciężarówki marki MAN. Jego zadaniem było przybliżenie szerokiej publiczności kamieni milowych historii MAN, które niewątpliwie wyznaczały kierunek działań w rozwoju motoryzacji. Podczas wizyty w  muzeum można było odbyć wirtualny spacer przez 100 lat historii bawarskiego producenta ciężarówek i autobusów.

Zwiedzanie odbywało się chronologicznie – od powstania pierwszej ciężarówki MAN - Saurer, przez kolejne kamienie milowe w rozwoju produktów MAN, aż do… przyszłości, która tworzy się już dziś. Model koncepcyjnego, futurystycznego ciągnika siodłowego MAN Concept S powstawał w czasie rzeczywistym na oczach zwiedzających, dzięki zastosowaniu technologii druku 3D. Kluczowym wydarzeniom w rozwoju produktów MAN poświęcono 5 interaktywnych stanowisk. Korzystając z tabletów wyposażonych w aplikację augmented reality można było obejrzeć pojazdy MAN, jakie powstawały na przestrzeni lat.

4trucks.pl / MAN