Dealer Roku DAF 2016 wybrany

Dealer Roku DAF 2016 wybrany

15 kwietnia 2016 roku w hotelu Moran odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszemu dealerowi DAF 2016.

Dealerem Roku 2016 została firma ESA Trucks Polska oddział Konin.

2. miejsce w klasyfikacji zajął również serwis firmy ESA, oddział Komorniki. Na 3. Miejscu, po raz pierwszy w pięcioletniej historii konkursu, uplasował się serwis autoryzowanego dealera DAF TB Trucks & Trailer Serwis oddział w Wolicy.

ESA Trucks Polska, jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF, działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku i należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku. W Polsce firma posiada 4 autoryzowane punkty serwisowe DAF.

DAF Trucks Polska po raz piaty zorganizowała konkurs na najlepszego dealera DAF. W konkursie udział wzięli wszyscy autoryzowani dealerzy DAF w Polsce, których praca oceniana była przez cały 2015 rok. Pod uwagę brane były aspekty działania dealera, które bezpośrednio przekładają się na satysfakcję klienta tj. dostępność części, realizację celów dotyczących kluczowych klientów, produktów oraz akcji specjalnych, sprzedaż części, poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia klienta, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo – naprawczych DAF Multisupport, realizację planów sprzedaży nowych i używanych pojazdów, jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy oraz usługi finansowe Paccar Financial.

Zdobycie tytułu Dealera Roku 2016 oznacza, że usługi serwisowe i sprzedażowe, jakie świadczy nagrodzony serwis, są oferowane na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Dealer ma możliwość wykorzystywania w ciągu całego roku prestiżowy tytułu DAF Dealer Roku 2016 wraz z logo programu.

4trucks.pl / DAF