Firma LINK wybrała Renault Trucks

Firma LINK wybrała Renault Trucks

Od 11 sierpnia na polskich drogach można spotkać Renault Trucks gamy T w charakterystycznych barwach przewoźnika LINK Sp. z o. o., jednego z najpoważniejszych graczy na europejskim rynku usług transportowych.

Do tej pory przewoźnik odebrał 30 Renault Trucks T z 60 zamówionych w 2015 roku. Symboliczne uroczyste przekazanie odbyło się 11 sierpnia w centrali Renault Trucks Volvo Group Trucks Poland w Młochowie. Kolejna partia 30 ciągników będzie wydana w październiku.

W uroczystości wzięli udział ze strony LINK Sp.z o.o. dyrektor Paweł Moder, członek zarządu i Przemysław Wąsowski, kierownik działu obsługi transportu. Ze strony RENAULT TRUCKS byli obecni p. Małgorzata Kulis Vice President, Volvo Group Trucks Sales Baltic Sea Market, p.Ewa Jezierska dyrektor Volvo Financial Services Poland i Andrzej Barburski, key account manager Renault Trucks.
Przekazując kluczyki p. Małgorzata Kulis podkreśliła, jak kluczowym dla Renault Trucks Poland było pozyskanie tak strategicznego partnera, jakim jest LINK.

Firma LINK Sp.z o.o. od 1989 roku prężnie rozwija się na rynku transportowym. Obecna flota 300 ciągników siodłowych i 500 naczep Mega wykonuje transport na terenie Unii Europejskiej. Pojazdy są przystosowane do przewozów towarów przestrzennych, wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania jazdy oraz systemy bezpieczeństwa. Przewoźnik systematycznie odmładza swoją flotę, inwestując w pojazdy niezawodne i ekonomiczne oraz, co oczywiste, spełniające najnowsze normy.

Najmłodsze ciągniki, które właśnie dołączyły do floty przewoźnika, to Renault Trucks T z daleka widoczne na drodze dzięki nowoczesnej stylizacji charakterystycznej dla barw LINK. Biało żółte pasy i logo International Truck of The Year 2015 nawiązujące do tytułu, jakim szczyci się Gama T w 2015 roku, to cechy charakterystyczne nowej floty.

Zanim LINK podjął decyzję o zakupie, testował sześć różnych marek. Ostatecznie wybór padł na Renault Trucks T460. Dodatkowo przed zakupem najlepsi kierowcy LINK przeszli szkolenie z zakresu jazdy ekonomicznej.

4trucks.pl / Renault Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL