DC Safelog - alarm ochrony i monitorowania przyczep, naczep i kontenerów

DC SafeLog

W ofercie firmy DRABPOL pojawiło się urządzenie DC Safelog, zabezpieczające ładunek znajdujący się w przyczepach, naczepach kurtynowych oraz kontenerach.


DC Safelog,   produkowany przez szwedzką firmę DataChassi  to mobilny alarm dla ochrony i monitorowania dużych przestrzeni (przyczepy, naczepy , kontenery).

Alarm montowany jest za pomocą silnych magnesów na suficie monitorowanej przestrzeni. Taki montaż pozwala na łatwe przekładki i wykorzystywanie tego samego urządzenia w różnych miejscach. DC Safelog stale sprawdza przestrzeń ładunkową w promieniu od 0,50 do 10 metrów. W przypadku wykrycia niedozwolonych ruchów na monitorowanej przestrzeni urządzenie wysyła wysoki sygnał alarmowy i informacje zarówno do portalu DC Service Portal, na telefon komórkowy , jak i  do domyślnych odbiorców. Dzięki funkcji śledzenia GPS, DC Safelog umożliwia błyskawiczne namierzenie pojazdu i reakcję zarówno ze strony kierowcy (który słyszy alarm w kabinie oraz może dodatkowo być obudzony jasnym światłem),  jak i osoby zarządzającej flotą.

Dla zabezpieczenia pracy , DC Safelog, został  wyposażony w wytrzymałe baterie, które podtrzymują działanie do pięciu dni w przypadku braku zasilania z pojazdu.

4trucks.pl / DRABPOL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL