Nowa strona www oponiarskiej marki Matador

Nowa strona www oponiarskiej marki Matador

Grupa Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej słowackiej marki Matador, dedykowanej oponom do pojazdów ciężarowych.

Start strony zbiega się w czasie z wprowadzeniem na rynek debiutanckiej serii ogumienia Matador: F HR 4 na oś kierowaną i D HR 4 na oś napędową.

Nowa strona internetowa jest pierwszym oficjalnym polskojęzycznym serwisem marki Matador od czasu jej przejęcia przez Continental w 2007 roku. Strona została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe, szybkie i intuicyjne dotarcie do niezbędnych informacji na temat produktów marki Matador. Ponadto, witryna jest w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wygląd i układ treści jest dopasowywany do ekranu urządzenia, z którego w danej chwili korzysta użytkownik, co gwarantuje czytelną prezentację zawartości serwisu zarównano ekranie komputera, jak i tableta czy smartfona. Witryna została podzielona na trzy sekcje, które prezentują:

  • szczegółową charakterystykę nowej linii ogumienia F HR 4 i D HR 4,
  • pełną gamę opon ciężarowych Matador,
  • materiały do pobrania, w tym katalog z danymi technicznymi produktów
  • oraz najnowszy komunikat prasowy.

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa strona stała się użytecznym narzędziem dla wszystkich, którzy za pośrednictwem internetu poszukują informacji na temat produktów marki Matador oraz właściwego doboru opon do pojazdów w swoich flotach. Mam pewność, że przejrzysta, intuicyjna oraz łatwa w obsłudze nawigacja ułatwią dotarcie do poszukiwanych informacji, a strona zostanie dobrze zapamiętana przez obecnych i przyszłych klientówpowiedział Marcin Cywiński, Marketing and PR Manager w dziale opon użytkowych z Continental Opony Polska.

Strona internetowa Matador dedykowana ogumieniu do pojazdów ciężarowych dostępna jest w 9 wersjach językowych, w tym w polskiej. Strona internetowa dostępna jest pod tym adresem.

4trucks.pl / Continental

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL