10 000 osi Krone w jeden rok

10 000 osi Krone w jeden rok

Od 0 do 10 000 w ciągu roku – taki skok odnotowała oś Krone. Od chwili pierwszej prezentacji osi przez Krone na targach IAA 2014 w pojazdach zamontowano ponad 10 000 sztuk.

- Nasza strategia polegająca na oferowaniu naczepy „All-in-Krone-Trailer” wraz z własną osią Krone sprawdziła się. Klienci mają zaufanie do marki Krone, również do jej osi. Za to jesteśmy niezmiernie wdzięczni, ponieważ szczególnie własna oś była i jest dla nas priorytetową sprawą - mówi Bernard Krone, dyrektor zarządzający w Krone.

Oś Krone jest produkowana przez firmę „gigant Trenkamp & Gehle” z Dinklage, która od 2013 roku należy do Grupy Krone. System osi Krone z hamulcami tarczowymi wyróżnia między innymi innowacyjną, bezobsługową jednostką łożyska (dzielony zespół piasty) oraz niezwykle lekkim półresorem montowanym do osi połączeniem śrubowym. Kolejną zaletą jest jednolita struktura materiału belki między gniazdami łożyska, która zapewnia szczególną stabilność. Krone udziela swoim klientom sześć lat gwarancji na oś bez limitu kilometrów. Ponadto firma Krone oferuje system „One-Check-Per-Year”, dzięki czemu wymagane jest tylko jedno badanie na rok w ramach przeglądu technicznego.

Wraz z wprowadzeniem „All-in-Krone-Trailer” firma Krone w ubiegłych latach na stałe rozszerzyła również portfolio swoich usług. Na przykład wszystkie części pojazdu są oznaczone numerem artykułu Krone, dzięki czemu klienci mogą wygodnie i sprawnie zamawiać wszystkie części bezpośrednio w firmie Krone.

- Dla naszych klientów staliśmy się uniwersalnym oferentem usług związanych z naczepami. Ta koncepcja cieszy się na rynku dużą popularnością, co potwierdza nie tylko 10 000 zamontowanych już osi Krone. To nam pokazuje, że jesteśmy na właściwej drodzemówi Bernard Krone.

4trucks.pl / Krone

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL