Polak dyrektorem w regionie North&East DB Schenker Logistics

Przemysław Głębocki

Przemysław Głębocki, do niedawna Dyrektor Informatyki i Rozwoju Systemów Biznesowych w DB Schenker Logistics w Polsce, został Dyrektorem Centrum Kompetencyjnego DB Schenker Logistics w regionie North&East.

Przemysław Głębocki w trakcie całej swojej kariery zawodowej jest związany z branżą logistyczną. Zaczynał jako Szef Informatyki w firmie Spedpol. Od początku funkcjonowania DB Schenker Logistics w Polsce był odpowiedzialny za informatykę i systemy biznesowe. Do jego zadań należało także zarządzanie projektami i portfelem projektów, zarządzanie jakością i doskonaleniem procesów.

Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Centrum Kompetencyjnego (Differentiating Competence Center) w regionie North&East DB Schenker Logistics. W 14 krajach regionu ma zapewnić firmie rozwój w obszarach ważnych z punktu widzenia komunikacji z klientami, takich jak e-usługi, serwisy internetowe oraz elektroniczna wymiana danych. W zakresie jego kompetencji będzie także zarządzanie informacją, w tym systemami klasy BI (Business Intelligence) i dostarczanie narzędzi pozwalających na codzienną współpracę z klientami, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w ramach wspólnie prowadzonych projektów.

Przemysław Głębocki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, kierunek optoelektronika) oraz studiów podyplomowych na SGH z zakresu zarządzania projektami oraz zarządzania strategicznego.

4trucks.pl / DB Schenker Logistics

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL