DB Schenker Logistics z zespołem dla klientów z branży automotive

DB Schenker Logistics z zespołem dla klientów z branży automotive

W polskim DB Schenker Logistics powstał zespół wyspecjalizowany w obsłudze firm z branży Automotive.

Centrum Kompetencji dla klientów Automotive zapewni kompleksowe wsparcie klientom z tej branży.

Zarządzanie projektami, analityka, wdrożenia oraz lean management – to tylko kilka z wielu obszarów, w których specjalizują się pracownicy Centrum Kompetencji. W ramach nowo powstałego zespołu koncentrują się oni na projektowaniu usług ściśle dopasowanych do projektów z branży Automotive.

Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby klientów, działających zarówno w kraju, jak i za granicą. Doświadczony zespół pomoże im w zdobyciu przewagi konkurencyjnej na bardzo wymagającym rynkumówi Arkadiusz Marczyk, key account manager w DB Schenker LogisticsW pracy dla klientów z branży Automotive liczy się bardzo dobra znajomość realiów rynku. Eksperci w zakresie logistyki dla tej konkretnej branży potrafią znacznie lepiej odczytać potrzeby oraz intencje klienta i zaproponować najlepsze rozwiązania.  Zapewnią optymalizację łańcuchów dostaw, a co za tym idzie, obniżenie kosztów działaniadodaje Marczyk.

Członkowie zespołu zapewniają klientom obsługę na każdym etapie współpracy – zapewniają wycenę, planowanie, projektowanie łańcuchów, analizę, wdrożenie i weryfikację osiąganych celów.

Zespół będzie niezwłocznie reagował na zmiany po stronie procesów klienta. Zadaniem pracowników DB Schenker Logistics będzie takie zaprojektowanie łańcuchów dostaw, by klient nie odczuł logistycznych wyzwań, które wiążą się z takimi przedsięwzięciami, jak choćby uruchomienie nowego projektutłumaczy Arkadiusz MarczykBłyskawiczne reagowanie w takich sytuacjach jest domeną bardzo doświadczonych zespołów, które znają specyfikę branży. Właśnie taki zespół tworzy nasze Centrum.

Zadaniem Centrum Kompetencji będzie nie tylko reagowanie na zmieniającą się sytuację. Nowy zespół ma odgrywać kluczową rolę w identyfikowaniu potencjalnych szans na zdobycie przez klienta przewagi konkurencyjnej.

4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL