Pierwszy DAF Euro 6 we flocie firmy Cebula Transport

Pierwszy DAF Euro 6 we flocie firmy Cebula Transport

Firma Cebula Transport Sp. z o.o. Sp.k. odebrała pierwszy pojazd DAF XF Euro 6 w swojej flocie.

Było to również pierwsze wydanie pojazdu w nowym autoryzowanym serwisie DAF w Opolu.

Odebrany pojazd to XF 460 Super Space Cab ze skrzynią biegów AS-Tronic 12. Pojazd wyposażony jest w hamulec MX Engine Break oraz układ Predictive Cruise Control oraz światła mijania w technologii  LED. Dla zwiększenia komfortu kierowcy w kabinie DAFa zamontowany został fotel Luxury oraz leżanka Xtra Comfort.

Firma Cebula Transport Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą transportowo – spedycyjną, która zajmuje się przewozami artykułów spożywczych i przemysłowych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Na polskim rynku transportowym istnieje już od 1985 roku. Do 1994 roku zajmowała się transportem krajowym, który wraz z rozwojem  firmy poszerzył się również o transport międzynarodowy.

Kierowcy firmy Cebula jak i wszyscy pozostali użytkownicy pojazdów ciężarowych marki DAF, przemierzający południową część Polski mogą już od 1 lipca 2015 r. korzystać z usług nowoczesnej stacji serwisowej DAF. W Opolu, przy ulicy Wrocławskiej, 14 km od zjazdu z autostrady A4 powstał największy tego typu obiekt serwisowy na Opolszczyźnie, należący do dealera DAF firmy WTC SP. z o.o.

4trucks.pl / DAF

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL