Super Przewoźnik nowym systemem oceny jakości przewoźników

Super Przewoźnik nowym systemem oceny jakości przewoźników

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i wymaganiom klientów, giełda transportowa Clicktrans.pl wprowadziła na rynek nowy system odznaczeń dla przewoźników.

Wyróżnienie Super Przewoźnik jest dedykowane najbardziej zaufanym i sprawdzonym firmom transportowym na rynku.

Jakość i wiarygodność
- Do tej pory brakowało uregulowania kwestii jakości pracy przewoźnika, szczególnie w przypadku usług transportowych zlecanych przez osoby prywatne. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadziliśmy zestawienie oparte na rzetelnych danych, bazujących na faktycznie zrealizowanych usługach tłumaczy Michał Brzeziński, współtwórca serwisu Clicktrans.pl.

Tytuł Super Przewoźnik jest wskaźnikiem szczególnego zaufania klienta, wysokiego standardu obsługi oraz solidnego doświadczenia w transporcie. Serwis Clicktrans.pl przykłada największą wagę do bezpieczeństwa przesyłek oraz rzetelności przewoźników, stąd decyzja o wyróżnieniu najbardziej profesjonalnych przewoźników. Clicktrans.pl jest największą w Polsce giełdą transportową, łączącą osoby prywatne oraz firmy z przewoźnikami. Z giełdy korzysta już ponad 9 tysięcy przewoźników.

Nagrodzona rzetelność
Odznaczenie Super Przewoźnik przyznawane jest w sposób restrykcyjny. Wymagania w stosunku do przewoźników są wysokie: muszą to być firmy, które otrzymały co najmniej 95% pozytywnych ocen od zleceniodawców, którzy skorzystali z ich usług, zrealizowały co najmniej 40 zleceń, wyróżniają się niskim procentem anulowanych transakcji, otrzymały minimum 20 komentarzy, mają ugruntowaną historię płatności oraz określony staż.

Spełnienie tych warunków skutkuje pojawieniem się specjalnego odznaczenia „Super Przewoźnik” przy nazwie profilu przewoźnika. W przyszłości serwis Clicktrans.pl planuje wprowadzić między innymi certyfikaty dla tych przewoźników. Odznaka Super Przewoźnik wyróżnia daną firmę na tle konkurencji, a w konsekwencji zwiększa szansę na otrzymanie większej liczby zleceń. Program Super Przewoźnik stanowi też istotną formę promocji dla wybranych firm, których profile prezentowane są w mediach społecznościowych Clicktrans.pl .

4trucks.pl / Clicktrans.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL