×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 49.
Nowa odsłona Petrygo

Nowa odsłona Petrygo

ORLEN Oil, producent i dystrybutor środków smarnych oraz olejów do motoryzacji, wprowadził na rynek nową, ulepszoną gamę płynów do chłodnic przeznaczonych dla samochodów osobowych i ciężarowych – Petrygo.

Płyny do układów chłodzących Petrygo stanowią wiodący produkt w ofercie ORLEN Oil wśród płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy technologów, opracowane zostały produkty o najnowocześniejszych parametrach, spełniające wymagania współczesnych silników. Oferta zawiera 4 linie produktowe: Petrygo Q NEW ekonomicznej klasy płyn do starszych samochodów, Petrygo Plus z szerokim zakresem aprobat w standardzie G12+, dedykowany do grupy VW płyn Petrygo PRIME G 12++, oraz płyn do samochodów ciężarowych i ciężkiego sprzętu Petrygo HEAVY.

Gwarantem wysokiej jakości całej linii jest glikol monoetylenowy, będący surowcem o wysokiej czystości. Do produkcji wszystkich czterech wariantów stosowane są certyfikowane dodatki funkcyjne, wytarzane przez wiodące na światowym rynku koncerny chemiczne. Jednocześnie produkty są zgodne z rygorystycznymi normami ochrony środowiska.
Nowa linia Petrygo przeszła testy w ekstremalnych warunkach użytkowych. Produkty polecane są przez znakomitych zawodników ORLEN Team, Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego.

Petrygo zapewnia ochronę przed korozją i kawitacją dla całego układu chłodzącego, bezpieczeństwo dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych oraz gwarantowaną temperaturę krystalizacji. Stosowanie płynów chłodzących z nowej linii zabezpiecza przed powstawaniem osadów i kamienia oraz zapewnia wzorcowe parametry wymiany ciepła. Petrygo zawiera aprobaty producentów czołowych marek samochodów osobowych i ciężarowych.

Produkcja płynów odbywa się w zakładzie produkcyjnym ORLEN Oil w Jedliczu z zachowaniem norm ISO 9001 – gwarantującej najwyższą jakość, ISO 14001 - odpowiedzialnej za przestrzeganie norm środowiskowych i PN-N-18001:2004 nadzorującej zachowanie warunków BHP.

4trucks.pl / Orlen Oil

Przeczytaj też:
Sposoby na obniżenie kosztów floty z telematyką Systemy telematyczne do zarządzania flotą są opracowywane z myślą o zapewnieniu pełniejszej kontroli nad wykorzystywaniem pojazdów, zwiększeniu wydajności i szeroko pojętej optymalizacji realizowanych zleceń. Dzięki zebranym danym można podejmować efektywniejsze i niezawodne decyzje w celu obniżenia całkowitego kosztu utrzymania floty.
Daimler Truck przeprowadza intensywne testy systemów wspomagających bezpieczeństwo W ramach przeprowadzonych ostatnio szeroko zakrojonych testów skupiono się przede wszystkim na systemach asystujących, które będą montowane w ciężarówkach i autobusach Daimler Truck od kwietnia 2024 r.
110 lat marki Textar Za oficjalny początek marki Textar przyjmuje się datę 23 lipca 1913 roku.
Mobil Delvac: trzy nowe kategorie olejów silnikowych już dostępne w Polsce Ultra, Modern i Legend to trzy nowe kategorie olejów silnikowych Mobil Delvac dostępne w polskiej sieci sprzedaży.
Cyfrowe wyświetlacze w ciężarówkach Scania Kierowcy Scania zyskają większą kontrolę nad pojazdem i jego otoczeniem dzięki sygnałom wysyłanym przez czujniki za każdym razem, gdy zbliża się zagrożenie lub konieczność podjęcia działania.
Firma TIRMET z nowym serwisem IVECO Firma TIRMET uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.
Ile kupiliśmy samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów pod koniec wakacji W grupie samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t DMC w sierpniu 2023 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, zarejestrowano 4244 nowe pojazdy użytkowe. To jest znacznie więcej niż przed rokiem (+62 %) i więcej niż w lipcu br. (+37,3%).
Najchętniej kupowana ciężarówka Volvo ma już 30 lat Dziś mija 30 lat, odkąd Volvo Trucks wprowadziło na rynek model FH, najlepiej sprzedającą się ciężarówkę w historii firmy.
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.