Firmy Feber i KH-Kipper w nowym programie produktowym

Firmy Feber i KH-Kipper w nowym programie produktowym

KH-Kipper oraz Feber jako dwie pierwsze firmy na świecie przystąpiły do programu produktowego SSAB: „My Inner Strenx”, który zadebiutował w tym roku w kwietniu na targach Intermat w Paryżu.

Program jest związany z wprowadzeniem Strenx - najnowszej marki SSAB dla stali konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości. Strenx obejmuje najszerszą dostępną na rynku gamę stali o wysokiej wytrzymałości.

Partnerstwo w ramach programu My Inner Strenx obejmuje wsparcie techniczne w zakresie doboru stali i rozwiązań materiałowych, jak również wsparcia i praktyki w zakresie przetwarzania stali Strenx o wysokiej wytrzymałości. Członkowie programu mają pierwszeństwo dostępu do Centrum Wiedzy SSAB w celu rozwijania nowych i innowacyjnych sposobów projektowania z użyciem stali Strenx o wysokiej wytrzymałości.

Program My inner Strenx zapewnia też pierwszeństwo dostępu do usług i zasobów SSAB. Obejmuje to, między innymi, infolinię wsparcia technicznego, szkolenia, seminaria projektowe i techniczne, dokumentację, spotkania w sprawie realizacji projektu, rozwiązywanie nagłych problemów związanych z materiałami i ich obróbką. Ponadto program certyfikuje zastosowania stali Strenx jako zatwierdzone przez SSAB rozwiązania projektowe i produkcyjne. Każdy certyfikowany produkt może być dostarczony ze znakiem My inner Strenx. Oznacza to także możliwość identyfikacji każdego z elementów konstrukcyjnych np. naczepy wykonanej z tej stali. To przekłada się na pewność co do najwyżej jakości wykonania całości.

Strenx to najszerszy w skali globalnej wybór stali konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości, zarówno w kategoriach wytrzymałości, jak i zakresu wymiarów. Granice plastyczności zawierają się w przedziale od 600 Mpa, aż do 1300 Mpa, która jest najbardziej wytrzymałą stalą konstrukcyjną dostępną na rynku. Stal Strenx oferowana jest w postaci blach, taśm i rur o grubości w zakresie od 0,7 mm do 160 mm.

4trucks.pl / SSAB

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL