Ciężarówka Volvo w teledysku piosenkarki Mapei

Mapei

W cieszącym się dużą popularnością, wyprodukowanym przez Volvo Trucks cyklu filmowym „Reality Road” można zobaczyć kulisy powstawania teledysku do nowego singla Mapei pt. „Million Ways to Live”.

Od trzech tygodni widzowie „Reality Road” mogą obserwować, jak wokalistka Mapei, reżyser wideoklipu Liza Minou Morberg i kierowca Jens Karlsson podróżują po Europie, nagrywając teledysk do nowej piosenki Mapei zatytułowanej „Million Ways to Live”.

Moim zamysłem było zaakcentowanie przekazu wolności, będącego istotą piosenki Mapei. Tego, że po prostu wystarczy spakować walizkę i wyruszyć w podróż. Mam nadzieję, że po obejrzeniu teledysku widzowie zostaną zainspirowani, by zrobić to samo: ruszyć w drogę, dobrze się bawić i cieszyć się chwiląmówi Liza Minou Morberg, reżyser wideoklipu.

Piosenka została napisana specjalnie z myślą o tej dziewięciodniowej wyprawie.

Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. O tym też opowiada Million Ways to Live – o wolności podróżowania, jaką daje droga. To piosenka idealnie pasująca do podróży samochodemmówi Mapei.

Cykl filmowy „Reality Road” jest częścią kampanii Volvo Trucks, za pomocą której firma promuje siłę swojej oferty usług. Serial zadebiutował 11 czerwca i składa się ośmiu odcinków. Z kolei piosenka „Million Ways to Live” promuje najnowszy album Mapei, który ukaże się jesienią 2015 r.

4trucks.pl / Volvo Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL